Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dobry zestaw? Opinie i rady

xxxjblxxx 03 Kwi 2009 21:56 1070 6
  • #1 03 Kwi 2009 21:56
    xxxjblxxx
    Poziom 10  

Witam. Zdecydowałem się na takie audio do małego autka a muza to dance, techno i hip hop.

Jednostka sterująca ALPINE IDA-X300.

Głośniki podszybie 100mm HERTZ ECX 100.

Suby 2x INFINITY REF 1250B.

Głośniki do zabudowy bagażnika 2 zestawy Hertz ECX 165.

Do subów-wzmacniacz magnat rx44.

Do głośników tył-blaupunkt gta 460.

Kondensatot 1.5F.

Okablowanie 50mm²-kable zasilające.

I teraz mam pytania co do tego zestawu bo mam zamiar takie cos złożyc ale niczym kupie chciałem sie upewnić czy coś jest złego w tym wyborze i co zmienic, czego nie zakładac itp. Z góry dzięki za rady.

0 6
  • Pomocny post
    #2 03 Kwi 2009 22:01
    powalla
    Moderator CarAudio

Polecam lekturę FAQ Nazara, no i tematów na forum zanim wywalisz kasę w błoto .

PS: dotyczy to tych coaxiali i samej koncepcji ładowania 10cm "pierdziawek" z przodu i ładowania głośników do tyłu.

0
  • #3 03 Kwi 2009 22:09
    xxxjblxxx
    Poziom 10  

FAQ czytałem 20 razy. Ale w puncie nie mam możliwości założenia większych głośników z przodu a paneli drzwiowych nie kupie ponieważ te które mam są obszyte skórą i nie chce zmieniać, dlatego chce wysokie tony jakoś uzyskać i musze głośniki umiejscowić z tyłu. Tylko czy do zabudowy te się nadadzą? One nie będą z półce lecz w bagażniku zabudowane.

0
  • #4 03 Kwi 2009 22:34
    Grzegorz Siemienowicz
    Poziom 36  

Cóż, ponieważ przeczytałeś 20-cia razy poradnik Bartosza to napisz do Niego (adres mailowy jest na publikacji) , że po głębokiej analizie jego publikacji wpadłeś na taki pomysł -> Myślę , że autor zrobi erratę :D .
    Zobacz na Taschki aukcja 587991104 i jak nie chcesz kupić to zrób coś podobnego.

0
  • #5 03 Kwi 2009 22:49
    xxxjblxxx
    Poziom 10  

Chodziło mi o takie coś.

I te dwa infinity chce zabudować i dołożyc do tego 4 głośniki 16cm. Ale widać że tu są sami krytycy głośników z tyłu i nie rozumieją ze w drzwiach nie moge ich dać bo ponowne obszycie skórą jednych drzwi to 300zł i w dodatku tamte bedą leżec bez użytku.

0
  • #6 03 Kwi 2009 22:57
    Grzegorz Siemienowicz
    Poziom 36  

Przepraszam ale te 3 zdjęcia przedstawiają DemoCar . To takie "wynalazki" które stoją na wystawie z otwartą klapą i wtedy grają dla publiki nie dla kierowcy.
    Jak byś nie zauważył to w golfie jest nawet monitor aby jadący za nim mogli oglądać filmy :D .
    PS Nigdy nie budowałem takich pojazdów więc się nie wypowiem.

0
  • Pomocny post
    #7 03 Kwi 2009 23:02
    mskojon
    Poziom 31  

Ja ujmę to w ten sposób - to co zaproponowałeś to "kupa kupy" :) Dużo kiepskich głośników i wzmacniaczy. Lepiej kupić jeden porządny zestaw odseparowany na przód, i jeden porządny głośnik do subwoofera

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo