Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba L300 1A7 - momentami rozłączająca karta wifi

Renton 04 Kwi 2009 09:05 1937 2
  • #1 04 Kwi 2009 09:05
    Renton
    Poziom 12  

Witam, od niedawna posiadam w/w laptopa, i od samego początku mam problemy z WiFi.
    Internet w domu mam "pociachany" za pomocą routera TP-LINK 340G i problemy z siecią występują tylko na laptopie. Stacjonarka podłączona przez kabel nie gubi sieci, tak samo komórka WiFi - nigdy jej nie traci.
    Laptop stoi w tym samym miejscu cały czas gdzie zasięg jest bardzo elegancki - i nigdy się nie zmienia! Po prostu siedząc na nim internet jest zaraz po włączeniu i potrafi BYĆ przez cały dzień, ale czasami przerywa co chwilkę i muszę kompa włączać ponownie żeby zaś wróciło wszystko do normy. Po każdym restarcie zaś chodzi bez problemu do jakiegoś czasu.
    Co dziwne - jak mi zgaśnie połączenie internetowe, daję wyszukaj dostępne sieci i MOJĄ widzi elegancko z bardzo dobrym zasięgiem ale nie potrafi się połączyć.

Siedzę na Windows Vista Premium.

0 2
  • #2 04 Kwi 2009 12:45
    skaktus
    Poziom 37  

Zmień sterowniki na inne.

Zainstaluj łaty na system.

Czasem dana karta nie lubi się z danym routerem itp.

Ewentualnie jak nic nie pomaga możesz bawić się z zmianą systemu/karty na inną na próbę.

0
  • #3 07 Kwi 2009 20:38
    Renton
    Poziom 12  

Zmieniłem sterowniki, znaczy się nie jestem pewny do końca czy te są inne ale narazie chodzi ... odpukać.
    System mam oryginalny - ciągle aktualizowany.
    Sprawdzę jeszcze za parę dni pod UBUNTU czy też ten problem występuje.

Narazie dzięki

0