Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Komputer z zasilaczem TRACER - zawiesza się

04 Kwi 2009 11:49 721 4
  • Poziom 13  
    Kupiłem zestaw w Komputroniku ponad rok temu:
    obudowa z zasilaczem Tracer,
    płyta ga-ep35c dsr3,
    procek dual 2 core e4500,
    ram 2GB patriot 800mhz,
    HDD seagate 250 GB,
    grafika Palit gf8600gt.
    Od paru dni nie mogę na nim pracować. Nagle zaczął się zawieszać. Raz po 20 minutach, raz po 10, coraz częściej po 5. System oryginalny Windows XP z sp2. Everest nie wykazuje żadnych anomalii temperaturowych i napięciowych. Brak mi pomysłu. Co z gwarancją? Większość podzespołów więcej niż na dwa lata. Nie powinienem chyba sam na gwarancji grzebać? Bezczynność, a z drugiej strony ośmieszenie się..?

Moderowany przez Ari2k5:

Temat i post poprawiłem. Zdanie zaczynamy wielką literą. Po znakach przystankowych stawiamy spację. Proszę mieć na uwadze punkt 15 Regulaminu Forum.

• Poziom 43  
    Jak masz gwarancję to z niej skorzystaj.
    Cytat:
    ...obudowa z zasilaczem Tracer...

Na chwilę obecną to główny podejrzany.

Pewnie masz jeszcze plomby gwarancyjne na obudowie, tak więc masz związane ręce bo nawet pomiarów napięć miernikiem nie możesz wykonać.

Popraw post!
    Po kropce i przecinku zawsze jest spacja!
  • Poziom 23  
    Jak masz gwarancje to idziesz normalnie bez żadnego namysłu i niech robią. Ja bym też nie grzebał, jak jest gwarancja niech sie oni głowią.
  • Poziom 13  
    Problem jest tego typu,że pozostał okres rękojmi na zmontowanie zestawu.Na poszczególne elementy są różne okresy gwarancji producentów. Mam zamiar spróbować sformatować partycję c z systemem. Następnie spróbować ponownie zainstalować system.Jeśli to okaże się niemożliwe to zawiozę do punktu zakupu.
  • Poziom 23  
    Też myśle, że tracer jest temu winien, ale ja bym nie próbował sprawdzać, po prostu jak masz jeszcze gwarancje to bezproblemu idź i powiedz o co chodzi. Nie martw sie, że Cie wyśmieją czy coś, masz gwarancje i z niej korzystasz.