Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z odbiorem polsatu

04 Kwi 2009 21:09 1659 4
  • Poziom 9  
    Witam , mam problem , który polega na tym ze nie moge złapac sygnału tv polsat.Napisze oco chodzi . Posiadam już cyfre + , ktorą mam rozdzieloną na 3 pokoje , ale w zadnym nie ma polsatu ,wiec chciałbym anteną naziemną złapać sygnał polsatu . Dodam iz mieszkam w niskim terenie i z anteny (siatka ) coś widac polsatu ale raczej tragedia. Kupiłem ostatnio na allegro antene inną , sprzedawca zapewniał ze polsat bez problemu ale niestety . Czy moze ktoś pomoze ?jakąś antene poleci bo zona mnie zastrzeli jak polsatu nie bedzie ... I nie chce polsatu cyfrowego (bo to dodatkowe płatności) dziękuję
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Jeżeli na naziemnym odbiorniku Ci nie łapie Polsatu to znaczy ze już go nie złapiesz kolo domu. chociaż przy odrobinie cudu... to taki mechanizm ze nawet jakes15-20m dalej moze odbierac idealnie, wiec jak masz jakis budynek dalej od domu to mozesz sprobowac, badz u sasiada :)
    w ostatecznosci zrezygnuj z cyfry+ i zaloz cyfrowy polsat. :)
  • Poziom 9  
    No więc właśnie , tak przeczowałem ... dziękuje za odpowiedzi

pozdrawiam
  • Poziom 9  
    ha zrobiłem tak, zmiejszyłem abonament cyfry na nizszy , jako stary klient przedłuzylem umowe i za to 50% taniej i zakupiłem polsat cyfrowy...
    i wszystko i tak mam taniej niz przedtem samą cyfre .