Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

bmw 5 e60 2005r. pomoc w interpretacji błędów

04 Apr 2009 21:20 7658 9
  • Level 17  
    Witam pomoże ktoś w interpretacji tych błędów? auto jak w temacie,

2735 throttle-valve potentiometer 2 signal implausibe to hot-film air-mass flow sensor

2893 control modules, internal temperature

279e output stage exhaust flap

oczywiście nie tłumaczcie dosłownie bo już sobie przetłumaczyłem, chodzi mi czy ktoś miał coś takiego w praktyce, pierwszy błąd wydaje się być z przepływki ale niestety nie jest, drugi to jakiś czujnik temperatury ecu, przynajmniej ja tak rozumuje, trzeci wogóle dla mnie nie zrozumiały, miał ktoś podobny problem? błędy sprawdzane launchem, po wykasowaniu silnik pracuje normalnie do następnego odpalenia po odpaleniu tryb awaryjny, mało miałem doczynienia z tymi bmw dlatego proszę o wyrozumiałość pozdrawiam.
  • Level 23  
    W tym aucie są dwa czujniki temp jeden do odczytu na desce drugi podaje temp dla ECU.Napisz co dokladnie dzieje się z autem.Jaki to silnik?
  • Helpful post
    User removed account  
  • Level 17  
    Dzięki elektrit a ten trzeci błąd ? co to za ustrojstwo? może byc powiązany z czujnikiem pedału gazu?
  • User removed account  
  • Level 17  
    o.k. wielkie dzięki pozdrawiam.
  • Level 17  
    A czy w tym modelu e60 z 2005r. czujnik pedału gazu nie był bezstykowy ? bo coś mi się obiło o uszy, że nie ma tam potencjometrów tylko gaz w środku silnik 2.5 benzyna pozdrawiam.
  • Level 10  
    Potrzebuje odczytać błąd 45f8 bmw e60 3.0 2005 rok . Bardzo proszę o szybką odpowiedż za nic nigdzie nie mogę tego błedu odczytać
  • Level 10  
    Człowieku to jest problem który ja pisałem i jak byś przeczytał to do końca to byś zrozumiał, że problem nie został rozwiązany . Spojrz na niki z elektrody kto pisał o tym błędzie ii spójrz na forum BMW że to ta sama czyli ja. No ale dzięki mimo wszystko problem nadal nie rozwiązany . Proszę w dalszym ciągu o pomoc.