Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

bezpieczniki chrysler town & country

jack7200 05 Apr 2009 10:27 10795 10
    jack7200
    Level 10  
    Witam
    Mam mały problem i wydaje mi się że jest to wina bezpieczników. Pierwszy z nich to nie mam prądu w zapalniczce a wcześniej był zniknął jak podłączyłem pod zapalniczkę nawigację. Drugi z problemów to przy uruchomieniu auta nie świeci mi sie kontrolka trakcji komputer nie pokazuje błędu trakcji, i swoje poszukiwania chcę zacząć od bezpieczników ale znalazłem tylko te pod maską. Moje auto to chrysler 3.8 z 2005r. Z góry dziękuje za pomoc.
    Jacek
    jarsaw
    Level 23  
    Witam, bezpieczniki są tylko pod maską .
    jack7200
    Level 10  
    Te bezpieczniki pod maską znalazłem ale czy są jeszcze gdzieś. Może są gdzieś schematy bezpieczników.
    jarsaw
    Level 23  
    Napisałem że bezpieczniki są tylko pod maską a resztą urządzeń steruje Front Control Module przy skrzynce bezpieczników, a rozpiskę bezpieczników masz na pokrywie.
    maras25l
    Level 2  
    Witam
    Od niedawna posiadam Chryslera T&C który ponoć posiada kontrolę trakcji czy może ktoś mi powiedzieć gdzie jest lampka od niej i jak wygląda. dziękuję i pozdrawiam
    jarsaw
    Level 23  
    Jeśli jest kontrola trakcji to musi być wyłącznik na obudowie kierownicy a lampka jest na tablicy napis TRACK CONTR.
    mustang60
    Level 10  
    nie mam ani kontrolki ani wyłącznika przy kierownicy

Dodano po 2 [minuty]:

a jak to jest z lusterkami także nie mam przełącznika przy kierowniocy z prawej strony i lusterka nie składają się . kto wie od którego roku składały się lusterka.
    milejow
    Level 43  
    mustang60 wrote:
    nie mam ani kontrolki ani wyłącznika przy kierownicy

Dodano po 2 [minuty]:

a jak to jest z lusterkami także nie mam przełącznika przy kierowniocy z prawej strony i lusterka nie składają się . kto wie od którego roku składały się lusterka.

Nie od roku tylko od ceny, za bajery typu składane lusterka, grzane/elektryczne fotele itp.płaciło sie extra
    mustang60
    Level 10  
    mam wersje 3,8 limited awd i nie mam tego byc morze w stanach nie było. w instrukcji grand woyagera było napisane że to opcja
    pozdrawiam