Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samochód 15-17 tyś. zł

Blimeer 05 Kwi 2009 21:11 3857 10
  • #1 05 Kwi 2009 21:11
    Blimeer
    Poziom 9  

Witam wszystkich, mam nadzieje że ktoś mi pomoże, otóż szukam samochodu w przedziale cenowym 16-17 tyś zł. nie wiem jaką markę wybrać do tej pory mam seata ibizę z 1994 roku więc juz leciwa, chociaż szczerze to nie ma co na nią narzekac. silniczek 1.8 benz. + LPG spisuje się świetnie i coś podobnego chciał bym w nowym samochodzie, zastanawiam sie też nad silnikiem diesla chociaz takiego nie miałem nigdy. Seacika mam zamiar nie długo sprzedać jest w niezłym stanie jak na te lata, ile byście proponowali żeby za niego wołac? czy 6500 to dużo?? do pomalowania jest maska bo lakier zlazł, poza tym nic sie nie dzieje, konserwacje robilem 2 lata temu, aluski, dwa komplety kół? no i doradźcie mi jakąś fajną furkę, ekonomiczną przedewszystkim i w miare bezawaryjną no i czy z zachodu czy u nas kupić... czekam na sensowne wypowiedzi.

0 10
  • #2 06 Kwi 2009 20:39
    matpl2
    Poziom 10  

Najlepszym wyborem byłby zakup vw golfa 4, z silnikiem diesla 90 koni mechanicznych mocy. Auto ekonomiczne i dużo wytrzyma. Sprowadż z zachodu, u nas to nigdy niewiadomo co się z autem działo. Ceny ibizy sprawdź na allegro, troche obniż na malowanie i będzie gitara, najpierw spróbuj opchnąć za te 6500.

0
  • #3 07 Kwi 2009 00:24
    dyszel85
    Poziom 18  

polecam japończyka, konkretnie mazdę 626 model GF, z silnikiem 2.0 FS - zrywny, ekonomiczny, elastyczny. Dobra relacja ceny do oferowanego samochodu. W tym przedziale uda się kupić także zadbaną toyotę avensis lub hondę accord, lecz osobiście polecam mazdę. Oczywiście warto poszukać dobrze doposażonej sztuki z prywatnego importu. Jeżeli jednak auta tylko niemieckie wchodzą w grę, to tak jak napisał kolega: golf i pochodne czyli toledo, octavia, lub np. audi a4. Każdy samochoód będzie dobry jeśli będzie zadbany, bezwypadkowy i posiadał w miarę pewną przeszłość serwisową.

0
  • #4 07 Kwi 2009 07:16
    Blimeer
    Poziom 9  

A nawet sie nie zastanawiałem nad japońcami szczerze mówiąc, nie jest powiedziane że musi to być auto niemieckie. główny warunek to ekonomiczn e zużyce paliwa i mała awaryjność, nadal nie podjąłem decyzji i coraz bardziej się waham więc jeśli ktoś ma jakieś obiekcje jeszcze to zapraszam do wypowiedzi.

0
  • #5 07 Kwi 2009 08:13
    URWIS1
    Poziom 11  

Polecam scoda octavia. Wytrzymałe silniki, blacha dobra i komfort też niczego sobie, w testach awaryjnosci wypada całkiem nieźle.

0
  • #6 07 Kwi 2009 18:43
    olfork
    Poziom 23  

Ja za 11 500 kupilem sprowadzonego Nissana Primere p11.144 rok 2001 w dieslu. Auto zadbane, spala 6.5-6.9l/100km. To juz moj drugi nissan i zarazem 4 auto i szczerze polecam japonskie auta....

0
  • #7 09 Kwi 2009 21:35
    lesioand
    Poziom 13  

fajnie ale moze ktoś mi doradzi co kupic do 25 tysięcy, mysle o toyota lub może opel

0
  • #8 09 Kwi 2009 21:46
    Mateju
    Poziom 10  

Zależy jakie auto potrzebujesz, jak w pełni rodzinne to jakieś kombi (Passat b5), albo jak jesteś przekonany do Opli to Opla Zafire, mój znajomy ma jeździ rok i mial tylko niewielką awarie bo olej mu leciał ale nic po zatym. Sam z nim nie raz jechalem i autko niczego sobie duży bagażnik a w zapsasie 2 siedzenia wiec spokojnie można przetransportować 7 osób.
    Sedan to dobra jest Honda Acord, a jak takie średnie do Seat Leon.

0
  • #9 11 Kwi 2009 00:12
    Adam00K
    Poziom 9  

zupełnie się zgadzam co do opinii na temat golfa IV, a ja poleciłbym honde civic VI z silnikiem benzynowym 1.5 o mocy 115KM i stosunkowo niskiemu spalaniu ok. 6,5 litra/100km dzięki zastosowaniu technologii v-tec i bezawaryjności. Przed zakupem radze poczytać trochę opinii na temat samochodu który wybierzesz, polecam stronę internetową www.autocentrum.pl

0
  • #10 22 Kwi 2009 18:55
    piotrek_krak
    Poziom 12  

tylko japonczyki..najmniej zawodne auta,ceny czesci drozsze ale cos za cos..

0
  • #11 22 Kwi 2009 22:11
    skorpion1272
    Poziom 18  

W cenie do 17 tyś. zł no to może Skoda Fabia I lub Seat Ibiza II po liftingu, lub starszy Golf IV. W cenie do 25 tyś. zł to wybrałbym Passata B5 w dieslu.

0