Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

jak podlaczyc wzmacniacz kenwood kac-526 pod glosnika OPEL

mikimause123 05 Apr 2009 21:23 5862 4
    mikimause123
    Level 2  
    Jak podłączyć zasilanie do wzmacniacz KENWOOD KAC-526
    Do orginalnego radia OPEL VECTRA C czy mogę podłączyć się pod tylne głośniki
    i jak podłączyć tube do tego wzmacniacza
    DZIĘKUJE ZA POMOC

jak podlaczyc wzmacniacz kenwood kac-526 pod glosnika OPEL
    powalla
    Moderator of CarAudio
    Słuchaj znalezienie manuala do tego Kenia zajmuje 15 sekund , a tam na str. 7 masz wszystko opisane.
    miki87
    Level 20  
    Kolego tutaj masz instrukcje do twojego wzmacniacza.

http://www.scribd.com/doc/3275711/ManualsMania-Kenwood-KAC526-kac526pdf-Owners-Manual-English

+(plus) ciągniesz od akumulatora, -(minus) bierzesz z karoserii, remote z radia jeśli takie wyjście posiada (najczęściej niebieski kabelek) jest on tożsamy z kablem służącym wysuwaniu anteny automatycznej. Jeśli nie ma takiego to mostkujesz plus (ten od akumulatora) z remote stosując wyłącznik żeby wzmacniacz nie pracował 24h.

Co do źródła dźwięku, Twój wzmacniacz posiada wejście High Input - także możesz ich użyć biorąc sygnał z tylnich głośników (jest niepolecane rozwiązanie ponieważ wiąże się z utratą jakości).
    Istnieje możliwość "wyciągnięcia" sygnału z fabrycznego radia ale to już nie robota dla laika.

'Tubę' podłączasz pod wyjścia wzmacniacza najlepiej w sposób zmostkowany.

Jak czegoś nie zrozumiałeś to pytaj śmiało.
    mikimause123
    Level 2  
    Ale ja nie mam takiego wyjścia z radia dlatego pytam sie czy moge sie podlaczyc po glosniki
  • Helpful post
    powalla
    Moderator of CarAudio
    Poczytaj mój post i poczytaj tego manuala !