Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony TA-F419R - Trzaski w głośnikach.

06 Kwi 2009 18:54 1356 3
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich!!!
    Mam problem ze wzmacniaczem mianowicie ,,trzeszczy'' mi jedna kolumna. Czasem gra czysto, a czasem tak potrafi trzeszczec ze nie slychac muzyki. Jest to na 100% wina wzmacniacza, czym moze byc to spowodowane.

edit>>> poprawka przed chwila wlaczylem i trzeszczaly obydwa, przelaczylem na wzmacniaczu na tape i znowu na aux i teraz gra dobrze jak narazie ..... co to moze byc?

Zanim temat wyladowal w koszu kolega napisal: Przełącznik(i) w selektorze źródeł do wymiany lub czyszczenia.

Chodzi o te przelaczniki aux, tape, tuner, phono, bo jak tak to by sie zgadzalo, bo jak je ppoprzelaczalem to problem zniknal ?!

Tak mają wyglądać każde następne Kolegi posty na tym forum.
    Ten dla przykładu poprawiłem, ale następnych nie mam zamiaru.
    Regulamin p.15
    [Art]
  • Admin grupy audio
    gnik napisał:
    Chodzi o te przelaczniki aux, tape, tuner, phono, bo jak tak to by sie zgadzalo, bo jak je ppoprzelaczalem to problem zniknal ?!

Tak, tylko nie jestem przekonany, czy Kolega będzie umiał sobie z tym poradzić, to dość skomplikowany przełącznik napędzany silnikiem.
  • Poziom 9  
    Dzieki dla administratora.....

Moj staruszek jest w tym obcykany, tylko myslal ze moze to elektrolity powoduja albo koncowka mocy. Dzieki serdeczna za odpowiedz.