Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Powtarzające się blędy 1260 i 09F6 530d 2002r

piterb64 06 Kwi 2009 19:32 2867 4
  • #1 06 Kwi 2009 19:32
    piterb64
    Poziom 9  

Witam! Po sprowadzeniu samochodu po jakimś czasie samochód tak z niczego nie chciał odpalić, dopiero za kilkanaście minut spróbowałem jeszcze raz i się udało, zdarzyło mi się tak ze 3 razy. Postanowiłem podpiąć go pod kompa u znajomego i pokazało mi 2 błędy 1260 i 09F6(o ile dobrze pamiętam błąd pompy wtryskowej). Usunęliśmy te błędy ale gdzieś po około 3 miesiącach (czyli 5 dni temu) samochód znów zaniemógł, kręci rozrusznikiem ale nie odpala:(. Dzisiaj podłączyliśmy go znowu pod komputer i okazało się, że znowu wyskoczyły te same 2 błędy. Co może się dziać? Co mogę sprawdzić? Denerwuje mnie to bardzo. Jak pojadę gdzieś i nie będę mógł Go odpalić. Dodam jeszcze, że po kupnie go rozładował mi się akumulator i zapalałem go od drugiego akumulatora(wtedy właśnie zaczęły się problemy). Teraz również rozładował mi się akumulator i również podłączałem do niego drugi akumulator. właśnie po tym zaczęło się coś dziać. Czy to możliwe że to przez akumulator? Przed tym było wszystko ok.

0 4
  • #2 07 Kwi 2009 10:13
    DANUŚ
    Poziom 12  

A JAK WYELIMINOWALIŚCIE TE BŁEDY ? TZN ŻE JE PO PROSTU SKSOWALIŚCIE?
    1260 TO CHYBA BŁĄD CIŚNIENIA WSTĘPNEGO WIEC MOŻE TO POMPA LINIOWA
    A TEN DRUGI TO NIE WIEM CO TO ZA BŁĄD MUSIAŁBYM SIĘ PODPIĘĆ SWOIM SPRZĘTEM
    POZDRAWIAM

Moderowany przez robokop:

Blokuję możliwość pisania na forum do czasu zapoznania się z regulaminem - pkt.10.9.

0
  • #3 07 Kwi 2009 11:37
    yaaro
    Poziom 33  

DANUŚ napisał:
    A JAK WYELIMINOWALIŚCIE TE BŁEDY ? TZN ŻE JE PO PROSTU SKSOWALIŚCIE?
    1260 TO CHYBA BŁĄD CIŚNIENIA WSTĘPNEGO WIEC MOŻE TO POMPA LINIOWA
    A TEN DRUGI TO NIE WIEM CO TO ZA BŁĄD MUSIAŁBYM SIĘ PODPIĘĆ SWOIM SPRZĘTEM
    POZDRAWIAM

Popieram w 100% a błedy odczytane lunchem maja taki zapis :)

0
  • #4 07 Kwi 2009 13:34
    piterb64
    Poziom 9  

Czy możecie mi to bardziej rozjaśnić bo nie bardzo wiem o co chodzi?? Co za lunch

0
  • #5 07 Kwi 2009 16:06
    emeryt2
    Poziom 42  

Nie pomyl tylko z "lancz-em" - południowym. Jest to taki przyrząd do testowania elektroniki silnika i innego osprzętu w nie wszystkich samochodach - do Twojego akurat podchodzi.

0
  Szukaj w 5mln produktów