Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[kupię] czyste pastylki Dallas do imobilajzerów

antyBrygadaW 07 Apr 2009 09:43 2189 10
    antyBrygadaW
    Level 15  
    Poszukuję czystych pastylek Dallas do imobilajzerów... I słówka jak się je programuje...
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    wiertacz
    Level 34  
    Pastylek się nie programuje. One mają w sobie zaszyty unikalny numer. To właśnie imobilajzer lub inne urządzenie musi się nauczyć tego numeru aby zezwolić na odblokowanie. A gdzie kupić ? Na przykład TME lub poszukać w internecie.
    antyBrygadaW
    Level 15  
    dzięki! a możesz mnie jeszcze naprowadzić w jakiej kategorii w katalogu TME szukać? albo jakieś hasło?

Dodano po 7 [minuty]:

a jeszcze jedno, na mojej pastylce pisze numer E9, a w TME widzę, tylko F3-F5... czy to są zamienniki?

Zdania rozpoczynamy wielką literą.
    Proszę to poprawić.
    Nie kasować wpisów moderacyjnych!
    [_P_]
    Dariusz Goliński
    Level 22  
    RFID
    wiertacz
    Level 34  
    Podaj pełne oznaczenie twojej pastylki. Może wtedy coś znajdziemy na ten temat. W tych które są w TME oznaczenie F3 i F5 oznaczają również grubość pastylki - 3 i 5 mm.
    Ronin64
    Level 35  
    Skontaktuj się z nimi http://www.demiurg.pl/ bo oni kupują bezpośrednio u dystrybutora a TME kupuje od nich :)
    antyBrygadaW
    Level 15  
    Znalazłem oznaczenie DS1990A-F3...
    wiertacz
    Level 34  
    Czyli masz normalne pastylki o grubości 3 mm.
    Blava
    Level 10  
    Wiertacz przyznaje Tobie racje, normalnych Dallasow sie nie programuje ale sa i takie ktore maja zabudowana pamiec i mozna przenosic dane miedzy czytnikami. Z wygladu niczym sie nie roznia, jedynie maja inny symbol (DS1996L-F5) i sa okolo 10 razy drozsze od zwyklych.
    Pamiec jest wstanie przeniesc 64 kBit danych.
    www.rys.sk/html_sk/ds1996lf5.php
    Drzeń Rafał
    Level 22  
    Witam

Dołączam się do tematu. Może wiecie gdzie kupić DS1990A-F3. Mogą być używane potrzebuje od 5 do 10szt. Wszedzie jak szukałem mają tylko F5.

Pozdrawiam
    _PREDATOR_

VIP Meritorious for electroda.pl
    Wykopaliska zamykam zalecając zapoznanie się z regulaminem forum.