Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nashuatec GX 2500 -jak ominąć chipy, czym zastąpić żele

Wiman 08 Apr 2009 02:47 1637 5
    Wiman
    Level 13  
    Witam. W/w drukarka jest na żele. Szukam możliwości zastąpienia ich czymś zastępczym. Czy można drukować np. na tuszach pigmentowych. Jak można ominąć chipy. Dziękuję. Pozdrawiam.
    pluskrzych
    Level 2  
    Mam ten sam problen, oryginalne pojemniki są tek drogie,że przewyższaja koszt całej drukarki bo jest to ok. 600zł z przesyłka. ktoś się z kimś na głowy pozamieniał z takimi cenami. wolałbym sprzedać ową drukarkę za połowę ceny tych pojemników.

Przedtem, może ma ktoś jakiś sposób?
    pawel78
    Level 14  
    pluskrzych wrote:
    Mam ten sam problen, oryginalne pojemniki są tek drogie,że przewyższaja koszt całej drukarki bo jest to ok. 600zł z przesyłka. ktoś się z kimś na głowy pozamieniał z takimi cenami. wolałbym sprzedać ową drukarkę za połowę ceny tych pojemników.

Przedtem, może ma ktoś jakiś sposób?

Niestety nie ma jeszcze na to sposobu.
    Wiman
    Level 13  
    Witam. Pracuję nad zastąpieniem żelu, wykonałem pewne próby ( na próby wydałem już ok. 360 zł.) ale skończyły mi się (wyzerowały) chipy i stoję, ale jak mi czas na to pozwoli zaingeruję w pamięć na płytce wewnątrz drukarki i może coś da się zrobić.
    Pozdrawiam.
    Herethic
    Level 28  
    Witam. Wiem, że temat trąci myszką, ale czy komuś udało się rozwiązać ten problem?
    Może jest jakaś inna drukarka żelowa na gruby papier w której jest to możliwe?

Chipy w atramentówkach można przecież resetować...

Macie już jakiś sposób?

Pozdrawiam.

Moderated By rys57:

Linki bez związku z tematem usunięto.

Herethic
    Level 28  
    Nashuatec GX 2500 -jak ominąć chipy, czym zastąpić żele Nashuatec GX 2500 -jak ominąć chipy, czym zastąpić żele Nashuatec GX 2500 -jak ominąć chipy, czym zastąpić żele

Czy ktoś się na to pisze?