Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

IBM c72 17" ciemnieje

27 Kwi 2004 00:08 1214 8
  • Poziom 10  
    Witam monitor jak wyżej, nietypowe zachowanie mianowicie po włączeniu wszystko jest poprawnie (pulpit cacy) tylko w Momocie uruchomienia okna np.: Internet Explorer obraz momentalnie ciemnieje, można go rozjaśnić ale po zamknięciu danego okna jasność jest dużo większa niż na początku (po prostu nie da się oglądać)-sytuacja się powtarza przy włączeniu OSD tylko monitor nie przyciemnia się tak bardzo jak przy włączeniu okna jakiegokolwiek programu (np: IE) na cały ekran./ czy może to być wina kinola???
  • Poziom 10  
    Hmm... a jakie są parametry jego pracy? Na jakiej rozdzielczości i przy jakim odchylaniu? Dla testów proponuję zmienić częstotliwość "odświeżania" np. na 60Hz i zbadać objawy. Czasami w trybie pracy powyżej 1024 x 768 Win XP potrafi mocno pociągnąć odchylanie (dla pracy częstotliwość odświeżania optymalna) pionowe i monitorek po prostu nie wyrabia. Jeśli dalej będzie nie tak to coś się nie tak dzieje, ale raczej na pewno nie z kineskopem. Często też dostają głupawki po różnych zabiegach wyciągania na max programami typu PowerStrip itp.
  • Spec od monitorów
    nie napisales ile ow kineskop ma..
    jesli balans bieli zostaje zachowany, a jedynie ekran ciemnieje stawial bym na uklad regulacji ABL i jego okolice, a nie na sam kineskop...
    win xp niewiele potrafi, a juz napewno nie widzialem zeby ciagna cokolwiek - ledwo ciagnie sam siebie...
  • Poziom 10  
    witam!!
    Zmiana rozdzielczości i odświeżania nic nie zmienia:-(, monitorek jest 98'. Przemierzyłem okolice ABL-u i nic podejrzanego nie znalazłem, czego może to być jeszcze wina??
  • Poziom 34  
    Cześć.
    Czy płyta to Sony? Może sprawdź układ regulacji G2 - może coś tam.
    Pozdrawiam.
  • Spec od monitorów
    sony to to nie jest..
  • Poziom 16  
    Mam idenyczny problem w Medion Md 1772ie na kineskopie Philips 99r. Przy białym obrazie ciemnieje niezależnie od odświeżania i rozdzielczości
  • Poziom 16  
    Sprawa ściemniania obrazu rozwiazana. dzieki za podpowiedz. Miales racje to układ ABL. pozdrawiam