Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi A 4 1.9 TDI brak wskazań temperatury na zewnątrz

mamark 08 Apr 2009 22:46 7171 6
    mamark
    Level 10  
    Witam kolegów.
    Proszę o Wasze opinie, czy wszystkie modele Audi posiadają wyświetlacz temperatury zewnętrznej. Ja w swoim modelu 1,9 TDI AFN 1997r. nie mam wskazań temperatury. Zauważyłem, iz przy chłodnicy obok zderzaka jest jakiś czujnik (NIE WIEM OD CZEGO ON JEST) Samochód jest wyposażony w klimatyzację.
  • Helpful post
    Spacewalker
    Level 33  
    A masz wogole komputer pokladowy zeby bylo gdzie to sie wyswietlac?
    mamark
    Level 10  
    Mam identyczny układ wskaźników na desce, ale temperatura zewnętrzna mi się nie wyświetla. Słyszałem, że nie każde Audi jest wyposażone w termometr. Czy to prawda?
    robertnov
    Level 20  
    Owszem,jednak istnieje możliwość uruchomienia temperatury na wyświetlaczu pod jednym warunkiem.Warunkiem jest posiadanie takiego wyświetlacza,często bywa że zamiast wyświetlacza zamontowana jest zaślepka.Aby sprawdzić czy posiada się taki wyświetlacz należy wyjąć zegary i sprawdzić.
    pawel12-1986
    Level 10  
    Witam Troszkę się podepnę pod temat bo nie chcę zakładać nowego. Dokupiłem do mojego licznika wyświetlacz i teraz nie wiem gdzie go wpiąć żeby to grało, Ma 8 pinów ale gdzieś na forum wyczytałem ze dochodzą do niego trzy przewody nie mam kostki więc nie wiem, dodam ze mam audi a4 1,9 TDI KLIMATRONIK Więc z czujnikiem temperatury nie będzie problemu. Proszę o pomoc.
    robertnov
    Level 20  
    Istnieje potrzeba podłączenia do wyświetlacza zasilania,masy oraz sygnału z czujnika temperatury.Piny fabrycznie są inaczej ponumerowane,oznaczyłem je po swojemu dla ułatwienia montażu.
    Attachments: