Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan Almera Tino wyprowadzenie przewodów do kamery cofania

09 Kwi 2009 11:50 7400 5
  • Admin grupy GSM
    Auto posiada LCD widoczny na zdjęciu i jest możliwość podłączenia do niego kamery cofania (bo można było wybrać przy zakupie jako opcję tą kamerę za 7tyś. zł. czego nie zrobiłem) ;)

Może ktoś wie w którym miejscu są wyprowadzone przewody od tego monitora do podłączenia kamery, szukanie na ślepo mało mi sie podoba :|

Nissan Almera Tino wyprowadzenie przewodów do kamery cofania
  • Admin grupy GSM
    Dzięki za te manuale, narazie nie znalazłem na nich tego co szukam, ale może się uda ;)
  • Poziom 35  
    Nie jestem pewien czy to dokładnie ta wersja auta, ale tam monitorek dostaje normalnie RGB + synchronizację. Tak że dorobienie do tego kamery wydaje się wykonalne: kamerka z wyjścami RGB i przełącznik sygnału, sterowany np ze świateł cofania.. Kwestia przeprowadzenia obserwacji oscyloskopowych istniejących sygnałów co by się odnośnie ich poziomów upewnić...
  • Admin grupy GSM
    Nie pytam czy można podłączyć do niego kamerę bo to jest oczywiste, że można, chodzi tylko i wyłącznie o miejsce w którym wyprowadzone są przewody, aby nie szukać na ślepo i nie rozbierać po kolei całej tapicerki.
  • Poziom 35  
    Obawiam się że te przewody do samej kamery mogą nie być fabrycznie poprowadzone w wersjach bez kamery.