Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amplituner Medion-brak dźwieku

izbic 09 Kwi 2009 16:15 735 2
  • #1 09 Kwi 2009 16:15
    izbic
    Poziom 28  

Amplituner jakaś tania marketówka ale szkoda żeby stał bezużyteczne. Problem jest taki, że sygnał jest podawany na głosniki znaczy jest szum, na końcówkach jest podane nepięcie sprawdziłem stopień zasilania wszystko ok tye że nie ma dźwięku. Działają wszystkie pokrętła itd... Ampli jest zintegrowany z DVD po włożeniu płyty kręci ją coś strzela pierdzi i tak wkółko. Po podaniu sygnału z zewnątrz brak tyko dźwięku. Po tym jak przeleżał w szafie kilka miesięcy czasem załapuje i gra, ale bardzo rzadko i to na chwilkę.

0 2
  • #2 09 Kwi 2009 17:01
    SEILOR
    Poziom 17  

Najprawdopodobniejszą przyczyną jest zimne lutowanie na płycie wzmacniacza....Rozkręć obudowę i izolowanym śrubokrętem pukaj w elementy..... ( uważaj na zasilanie) jeśli zacznie działać , to w pobliżu jest element źle zalutowany....
    Jeśli nie masz podstawowej wiedzy a elektroniku ,to lepiej daj do sprawdzenia koledze który się na tym zna.....

0
  • #3 09 Kwi 2009 17:07
    izbic
    Poziom 28  

Zimnych lutów najprawdopodobniej brak-sprawdziłem wzmak teraz chodzi na pająku i zaczał grac o dziwo zobaczymy jak długo..., ja podejrzewam padnięty procesor ;>

Regulamin p.10.9, 15
    Proszę poprawić.
    (dj-MatyAS)

0