Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio do seryjnych głośników Vectra B

09 Kwi 2009 19:32 4192 13
  • Poziom 11  
    Witam mam pytanko czy radio Sony CD cdx -3900r lub CDX GT-111 uciągnie seryjne nagłośnienie z vectry b?? ( 2 gwizdki i 4 średnio-tonowe głośniki)
  • Poziom 19  
    Uciągnie. Seryjne radio ma (poza CAR 500) 7W na kanał.
  • Poziom 11  
    to co jest teraz na seryjne nie wygląda, jest to stary philips, kaseciak. Nawet na allegro takiego nie znalazłem.
  • Poziom 19  
    Jak twoją vectrę Niemiec klepał w fabryce, to miała radio o mocy 4x7W i do tej mocy dostosowane głośniki. Więc każde inne "niefabryczne radio" pozwoli im wydawać z siebie dźwięki.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 16  
    Dokładnie. Testowałem je pod 25W RMS i z włączonym loudem. Radziły sobie bardzo dobrze. Po włączeniu filtrów HP żadne radio ich nie wykończy, chyba że zniekształceniami. I tutaj Sony'ego nie polecam. Kenwood , Alpine to mój typ. Pozdrawiam.
  • Poziom 11  
    dombskirafal napisał:
    Dokładnie. Testowałem je pod 25W RMS i z włączonym loudem. Radziły sobie bardzo dobrze. Po włączeniu filtrów HP żadne radio ich nie wykończy, chyba że zniekształceniami. I tutaj Sony'ego nie polecam. Kenwood , Alpine to mój typ. Pozdrawiam.

głupie pytanie ale co to jest ten .... i z włączonym loudem i jakie to są filtry HP?? są one w opcjach każdego radia?
  • Poziom 9  
    Guzik prawda z tymi głośnikami, są słabe. Mój brat ma takie auto i radio sony CDX-GT616U i głośniki zaczynają prukać przy pogłoszeniu do 18 a jest chyba do 40
  • Poziom 13  
    Cytat:
    Guzik prawda z tymi głośnikami, są słabe. Mój brat ma takie auto i radio sony CDX-GT616U i głośniki zaczynają prukać przy pogłoszeniu do 18 a jest chyba do 40

to niech wywali te radio i zamontuje coś lepszego, ja mam w Vectrze Alpine CDA-9884 i te seryjne głośniki naprawdę dają radę. Mimo że wzmacniacz i system Hertza na przód leżą w garażu to ich nie montuję bo jestem zadowolony z fabrycznych.
    Tak jak polecał kolega wyżej: Alpina albo Kenwood.
  • Poziom 9  
    James695 właśnie bas jest ujęty bo pewnie te głośniki mają po 7w jak pisaliście, drugi brat ma vectre b z 2001r i tam rzeczywiście nie źle gra ze standardowego radia na kasety + zmieniarka . a jakie głośniki polecacie pod samo radio. jak nie stanowi to problemu to prosze o linki
  • Poziom 14  
    Ja w swojej viki miałem okazje testować Alpine. Granie poezja chodź brakowało mi tam czegoś małego w bagażniku :twisted: Myślę w przyszłości wygłuszyć porządnie drzwi i więcej nic nie trzeba. Ogólnie miło się słucha :) Pozdrawiam!