Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControl
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bootadapter 2000 do Siemensa

L_v_R 09 Kwi 2009 19:37 705 4
  • #1 09 Kwi 2009 19:37
    L_v_R
    Poziom 9  

Jak w temacie, szukam instrukcji podłączenia, działania lub coś w tym stylu do tego urządzonka....

Jeżeli ktoś to ma lub miał albo znalazł coś ciekawego na ten temat to proszę się podzielić uwagami i sugestiami

Np. czy do podłączenia wystarczą standardowy kabel LPT do kompa i com (DCA-500) do fona

Czy do obsługi tego pudełeczka są wymagane jakieś sterowniki lub program ratujący martwe Siemensy SG/SXG75 ??

Martwy Siemens to taki który nie daje oznak życia po nie udanym wgraniu 3GSwupa.

Dodam że fony które uwaliłem w ten sposób (nie umiejętne wgrywanie BRWI) to prototypy (SG/SXG75)

Teraz już wiem jak należy z nimi postępować ale szkoda mi tych co już uwaliłem :/

0 4
  • SterControl
  • #2 09 Kwi 2009 20:28
    morgan_exe
    Spec od GSM

Małe szanse ze postawisz prototyp, te typy telefonów rządzą się swoimi prawami, a softy prototypowe są praktycznie nie do zdobycia.

0
  • SterControl
  • #3 09 Kwi 2009 22:59
    L_v_R
    Poziom 9  

Chodzi mi bardziej o instrukcje obsługi tego urządzonka...

Prototypy to już wiem jak stawiać dzięki pewnemu userowi z Elektrody (za co mu bardzo dziękuję!!)

Chodzi tylko czy połączę sie tym "boxem" (czy jak to tam nazwać) z martwym fonem, niekoniecznie prototypem i ożywię go (wgram swupa, brew)...

Chodzi mi o telefony z BREW, resztę Siemensów stawiam zwykłymi kablami DCA-500-510-540

0
  • #4 09 Kwi 2009 23:35
    poochone
    VIP Zasłużony dla elektroda

A nie lepiej kupic martecha lub cos takiego GLOWNIE do simensow

0
  • #5 10 Kwi 2009 08:40
    L_v_R
    Poziom 9  

Nie ukrywam że chodzi o cenę tych że urządzeń.

Z3X box wraz z aktywacją do niego to koszt 800zł a ten wynalazek mógł bym mieć za około 200zł.

Poza tym Bootadapter był na wyposażeniu serwisantów Siemensa więc pewnie bardziej poradzi sobie z tymi fonami.

Tylko jak go używać :|

0
  Szukaj w 5mln produktów