Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Centralny zamek Rover 214 nie działa kluczyk

madziuniaunia 10 Apr 2009 19:47 5365 8
    madziuniaunia
    Level 2  
    witam,
    mam problem z zamkiem centralnym mojego samochodu. Posiadam samochód marki rover 214. 3 drzwiowy. Problem jest taki, że jak chcę zamknąć drzwi z kluczyka naciskając guzik zamka centralnego nic się nie dzieje. miga tylko na desce lampka od immobilizera (jest to jeden przycisk przy kluczyku do wszystkiego). Jak przekręcam kluczyk w zamku wszystko działa i jest ok. Natomiast drzwi bez problemu z kluczyka się otwierają. Boję się, że kiedyś mi się nie otworzą lub immobilizer nie zadziała. Dlatego proszę o radę- co to może być i jak temu zaradzić??
    dodam, że mam w domu kluczyk zapasowy, który w ogóle nie działa!!
    czekam na pomocne rady
    Poprawiłem temat. robokop
    wopor
    Level 32  
    witam, zacznij od wymiany baterii w kluczyku, tak raz na rok powinno sie ja wymieniać, powodzenia

Dodano po 1 [minuty]:

w tym zapasowym też wymień, i napisz czy pomogło ,jak nie to pomóżdżymy dalej
    autoas
    Level 42  
    Piloty daje się naprawić
    User removed account
    User removed account  
    autoas
    Level 42  
    Może coś mylę (może o innego Rovera chodziło) ale nie raz musiałem naprawić piloty bo inaczej auto nie odpalało
    User removed account
    User removed account  
    madziuniaunia
    Level 2  
    witam,
    dzięki za wszystkie podpowiedzi. Zrobiłam tak jak mi radziliście i kluczyk zapasowy, który w ogóle nie działał po wymianie ba terii jest ok. Ale ten używany na co dzień po wymianie baterii się nic nie zmieniło. Nadal nie zamyka samochodu a tylko otwiera. Proszę o dalsze rady
    pozdrawiam ciepło
    mardoor
    Level 1  
    dal komuś kto potrafi troszkę lutownicą i niech go przelutuje
    mcfaco
    Level 11  
    Witam. Kluczyk pewnie dawno naprawiony ale moim zdaniem byc moze rozsypal sie przycisk zamontowany w pilocie i dlatego Ci nie dziala...
    Pozdrawiam