Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dziwny przypadek 3310

27 Kwi 2004 18:34 989 4
  • Poziom 26  
    moze i bylo ale...
    3310 z starym softem. przerobilem na 3315 v5.47. no i po przeliczeniu sum i resecie mam zasieg. ale tylko chyba 900. tak jakby mi 1800 nie lapal. nie sprawdzalem przed flashowaniem bo nie mialem okazji. czy moze to byc wina softu lub ..... ze ma tylko 1 system. czy to raczej cos wewnatrz. za 2 wersja moze swiadczyc to ze sprawdzlem z 2 nowymi bateriami i i trzyma mi max 3 dni. po spadnieciu o 1kerch robi beeep i sie off. wiec moze to nie wina softu?? co o tym sadicie??
  • Poziom 33  
    Witam.
    Sorka ze Ci nic nie podpowiem tylko zapytam.
    Skad wiesz ze to 900?? Jak to sie sprawdza?
  • Spec od GSM
    w netmonitorze patrzysz na jaki kanał sie loguje.
  • Poziom 17  
    Na początek, sprawdz, styki anteny, potem podmień dipexer , potem filtr odpowiedzialny, za 1800 potem hagara, między czasie zjedz kanapkę i popatrz czy ktoś nie zapier..... kilku elementów obok switha bo miałem taki przypadek ostatnio czyli wydmuchane elementy. Na początek powóć do sprawdzonego softu.

Pozdro
  • Poziom 26  
    no wrocilem do starego softu 4.02. widac poprawe. bateria juz trzyma oki tzn. spadaja po kolei kreski a nie tak jak przedtem po 3 beeep. co do zasiegu to jechalem ostatnio w niedziele z czestochowy na kaowice i zasieg byl non stop. nawet potem w starym familoku byl, ale do pewnego czasu. potem zgubil i zonk. a potem sam sobie go znalazl. a i jeszcze pytanko: plus i idea maja koncesja na oba systemy a jak jes z era?? ma tezoba czy tylko 900??