Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HWK i unlock LG KU990?

11 Kwi 2009 19:06 3723 20
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Jak masz stare zabezpieczenia to ci pojdzie
    Jak nowet to niema szans
  • Poziom 27  
    poochone napisał:
    Jak masz stare zabezpieczenia to ci pojdzie
    Jak nowet to niema szans

A dokłądniej?
    a można zaniżyć soft i wtedy próbować?
    Nie można.
  • Poziom 15  
    tak hwk robi ku990. Wlasnie zrobilem z play , standardowy kabel przez QC , telefon wyłączony ,hiDEn unlock i poszło , uwaga zmienia imei, takze trzeba po operacji wklepać stary
  • Poziom 27  
    wwieslaw1 napisał:
    tak hwk robi ku990. Wlasnie zrobilem z play , standardowy kabel przez QC , telefon wyłączony ,hiDEn unlock i poszło , uwaga zmienia imei, takze trzeba po operacji wklepać stary

A jakie soft miałeś i z jakiej sieci?
    HWK nie robi nowych zabezpieczen wiec wwieslaw1 nie wprowadzaj w blad
  • Poziom 27  
    poochone napisał:

poochone możesz napisać dokładnie jakich zabezpieczeń, jak to sprawdzać - po wersji sw?
  • Poziom 27  
    poochone napisał:
    Stary zabezpieczenia mozna zrobic nawet tym co wrzucalem na elektrode
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1006893.html
    nowe tylko furius eu vogis microbox i inne co byly platne aktywacje
    KK tez robi nowe zabezpieczenia
    Darmowka zadna NASZCZESCIE

Nie pytam jak go zrobić darmowym sposobem, tylko jak odróżnić modele, które da się zrobić darmowym sposobem za pomocą jakiegoś box'a, a które nie!
    A pomyslec nie mozna probujesz ta darmowka ktora jest do starych zabezpieczen nie idzie to wiadomo ma nowe
  • Poziom 27  
    poochone napisał:
    A pomyslec nie mozna probujesz ta darmowka ktora jest do starych zabezpieczen nie idzie to wiadomo ma nowe

Tak robiłem dwie sztuki KU990 tymi darmówkami, a potem musiałem pędzić do kolegi by zrobił bo telefony nawet orginalenej karty nie widziały - ot i cały pomyślunek, a dalej nie wiem jak je odróżniać...
    Jak bys przeczytal caly poradnik jak zrobic to bys wiedzial ja nie mialem problemu wszystko bylo ok jak robilem tym wlasnie
  • Poziom 27  
    poochone napisał:
    Jak bys przeczytal caly poradnik jak zrobic to bys wiedzial ja nie mialem problemu wszystko bylo ok jak robilem tym wlasnie

Słuchaj poradnik może i fajny, ale ja jestem lamer ;) i nadal nie weim jak odróżnić te zabezpieczenia, więc może mie ktoś oświeci nie lubię zgadywać?
    Po podlaczeniu do boxa i probie sciagniecia loka mozna to dopiero zobaczyc jak nie pojdzie to wiadomo caly czas ci probuje to wyjasnic a ty dalej swoje
  • Poziom 27  
    poochone napisał:
    Po podlaczeniu do boxa i probie sciagniecia loka mozna to dopiero zobaczyc jak nie pojdzie to wiadomo caly czas ci probuje to wyjasnic a ty dalej swoje

Mam N-BOXa+HWK, ostatnio próbowałem zrobić KU990 i nie poszedł, a na dodatek po mojej próbie nie czytał juz żadnego sima, dlatego chiałbym wiedzieć przed podłaczeniem do boxa z jakim telefonem mam doczynienia.
  • Poziom 31  
    HWK nie nadaje sie do Ku990 jak nie chcesz ryzykowac kup sobie cos z tych boxow co kolega napisal lub Z3X
    inaczeja na wlasne ryzyko probojesz raz sie da raz nie
  • Poziom 15  
    poochone napisał:

nikogo nie wprowadzam w błąd tylko grzeczniepoinformowłem , ze ja zrobilem juz do tej pory kilka sztuk z sieci play , nigdzie nie napisałem , że robi nowe wersje więc nie wiem w dalszym ciagu czym wprowadzilem kogos w błąd? Dodatkowo grzecznie poinformowałem , ze zmienia imei i trzeba wklepac stary bo nie bedzie zasięgu.
    Cześć
  • Poziom 35  
    @wwieslaw1 a jakie wersje były tych KU990, które zrobiłeś - pamiętasz może?
  • Poziom 15  
    PING: OK, COM13 - QCDI
    Software: KU990-MSM6280-V10b-DEC-18-2007-XX
    MiscInfo: Dec 18 200702:29:45Oct 05 200717:00:00KU990
    IMEI: 35xxxx-xxxxxxxxx
    BTID: 0005:C9:000000
    FLID: toshiba_tya000bc00bogg
  • Poziom 27  
    wwieslaw1 napisał:
    PING: OK, COM13 - QCDI
    Software: KU990-MSM6280-V10b-DEC-18-2007-XX
    MiscInfo: Dec 18 200702:29:45Oct 05 200717:00:00KU990
    IMEI: 35xxxx-xxxxxxxxx
    BTID: 0005:C9:000000
    FLID: toshiba_tya000bc00bogg

Wersja chyba nie ma znaczenia, bo niektórzy robia HWK v10g... podobno ;)