Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Kontrolka airbag i p造nu ch這dz帷ego PARTNER 2.0HDI

11 Kwi 2009 21:07 3488 6
  • Poziom 9  
    Witam wszystkim...
    Nie dawno zakupi貫m Peugeota Partnera z 2003 roku z silnikiem 2.0HDI i nie wiadomo z jakich przyczyn auto lekko "鈍iruje"...
    Przez 3 dni jazdy wszystko by這 wporz康ku, kazda kontrolka gas豉 jak by這 przykazane... pewnego razu kontrolka AIRBAG nie zgas豉, zapali貫m silnik i dalej 鈍ieci i tak dwa razy dojecha貫m do domu (3km) zgasi貫m auto i po 5 minutach zapali貫m ponownie kontrolka zgas豉, jaka moze by tego przyczyna (auto jest w 100% bezwypadkowe)???

I kolejny problem mam z kontrolk od poziomu p造nu ch這dz帷ego, pewnego razu zapali豉 sie razem z kontrolk STOP po 2 minutach zgas豉, sprawdzi貫m poziom p造nu i jest miedzy min a max i nie wiem co z tym zrobi czy to b陰d komputera czy czego innego... Prosz o jakie wskaz闚ki... Zale篡 mi na tym, bo auto bedzie robi sporo kilometr闚 i nie chcia豚ym naprawia go co chwile na drodze...

Dzi瘯i... Pozdrawiam
  • U篡tkownik usun掖 konto  
  • Poziom 9  
    No w豉郾ie tego narazie wola豚ym unikn望, w ost. tak b璠 musia zrobi... Jednak inne wydatki na to nie pozwalaj :| i dlatego wola貫m tu spyta, bo mo瞠 kto si z tym spotka...
  • Poziom 33  
    Wyjmij 鄉ieci spod foteli to odpowied na temat airbagu a co do p造nu ch這dz帷ego to mo瞠 zwariowa czujnik lub co w instalacji nie 陰czy. Ale skoro przytrafi這 sie to tylko raz to bym si nie przejmowa. Samoch鏚 z zapalonymi obiema kontrolkami b璠zie jecha prawid這wo. Im wi璚ej elektroniki tym wi瘯sza szansa na usterk
  • Poziom 9  
    marek1977 napisa:

Im wi璚ej elektroniki tym wi瘯sza szansa na usterk

Tak to napewno :D
    Ale wiadomo jak to jest, nowy zakup za ci篹ko zarobione pieni康ze i wola豚ym wiedzie co nieco bo strach w czasie jazdy gdzie tam przez pewien czas jest :P
    Paniki nie ma, pyta mo積a...
  • Poziom 21  
    typowy obiaw je瞠li kontrolka 鈍ieci od airbagu to nie ma po陰czenia z napinaczem pirotechnicznym pod fotelem kierowcy lub pasa瞠ra utlenione styki na wtyczkach od fotelami albo prze豉many pomara鎍zowy orzew鏚 od napinaczy najlepiej wyzuci wtczki pod fotelami i zalutowa na sta貫 przewody pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Nie chce zak豉da ju nowego tematu ale nurtuje mnie pytanie... Czemu w Partnerze z 2003r po przekr璚eniu kluczyka w pozycje zap這n nie 鈍ieci si kontrolka ci郾ienia oleju... ca豉 reszta co powinna si 鈍ieci (豉dowanie, check engine, airbag).
    Dzwoni貫m do ASO peugeota ale cz這wiek z kt鏎ym rozmawia貫m sprawia wra瞠nie jakby do roboty wzieli go z 豉panki... Stwierdzi ze w tym modelu MO浩 co takiego wyst瘼owa, jako mnie to nie przekonuje dlatego pytam tutaj...