Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centralny zamek Reno Clio 94r wymiana.

12 Kwi 2009 12:25 4295 8
  • Poziom 13  
    Witam ponieważ nic konkretnego na forum nie znalazłem dla tego pisze ten post. Mam mały problem z samochodem Reno clio 94r mianowicie jest tam centralny zamek na podczerwień i działa dopiero jak przyłożę pilota do odbiornika.Chciałbym ten zamek ominąć (usunąć) a założyć inny np z allegro na piloty radiowe. Problem polega na tym że nie wiem gdzie znajduje się centralka centralnego zamka.Czy nie będzie to kolidować z oryginalnym zamkiem na podczerwień jak założę ten drugi sterownik?
    Czy ktoś już kiedyś robił coś takiego i mógłby mnie poprowadzić? Centralkę jaką chce kupić posiadać będzie alarm ale to już inna bajka. oto ona:
    http://****
    W opisie jest że podają schemat podłączenia do konkretnego auta ale ja już nie raz widziałem takie ich schematy i żaden się nie zgadzał. Proszę o pomoc w podłączeniu.

Moderowany przez robokop:

Proszę zapoznać się z regulaminem forum, link do aukcji usunąłem

• Poziom 14  
    Po prostu wypniesz obecny sterownik i zamontujesz nowy, radiowy. Siłowniki są zawsze sterowane tak samo, więc nie ma możliwości że nie będzie pasować. Musisz tylko znaleźć obecny sterownik i tyle...
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 13  
    oczywiście te przewody są przy drzwiach kierowcy? A gdzie mogę znaleźć oryginalną centralkę ??gdzie ona jest? bo odbiornik podczerwieni jest nad lusterkiem. A i to auto ma immobilizer.

Dodano po 1 [minuty]:

A czy ktoś posiada może schemat podłączenia do tego auta?
  • Poziom 13  
    To jak będzie.. uzyskam jakąś pomoc do podłączenia w tym samochodzie centralnego zamka? Zamek to VULCAN V.1

proszę o pomoc.

Moderowany przez Michu10:

Odpowiedz uzyskałeś dwa pietra wyżej, nie zaniżaj poziomu

• Poziom 43  
    norbert.s. napisał:
    elvis_linux napisał:
    Musisz tylko znaleźć obecny sterownik i tyle...

A po co go szukać? Jeżeli nie ma immo wyłączanego fabrycznym pilotem, to podłacza się normalnie pod przewody sterujące: czerwono-popielaty i biało-popielaty, sterowanie w tym roczniku plusem.

Podepnij sie pod przycisk zamka na konsoli srodkowej(obok popielniczki)
  • Poziom 13  
    W końcu jakaś konkretna odpowiedz. Mam nadzieje że kolory będą się zgadzały a jak nie to kwestia pomiarów. Czyli nie trzeba wywalać oryginalnej centralki? bo tam jest jeszcze coś takiego jak imo. że się przykłada taki breloczek który jest też przy kluczykach. Ale to chyba nie ma znaczenia tak? Może to zostać?

Dodano po 1 [minuty]:

A jeszcze jedno. W którym miejscu najlepiej założyć wyłączniki krańcowe w tylnych drzwiach? Bo tam w ogóle nie ma.
  • Poziom 10  
    A co jesli jest immo sterowany fabrycznym pilotem? W mojej lagunie bylo tak ze jak sie go otworzylo fabrycznym pilotem to immo nie uzbrajal sie do ponownego zamkniecia owym pilotem. Tu (w clio I 98r) jednak immo sam sie uzbraja po kilku minutach. Czy da sie jakos wylaczyc samoistne uzbrajanie immo??

(przepraszam za odgrzebywanie starego tematu)
  • Poziom 15  
    idzie w clio1 98r. wyłączyć immo? chcę założyć inny sterownik centralnego zamka. znaczy dołożyć drugi. będę korzystał innego pilota i klucza. ale pozostaje mi immo który mi blokuje odpalanie.