Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Martwy s35

klaku007 28 Kwi 2004 07:20 1404 20
  • #1 28 Kwi 2004 07:20
    klaku007
    Poziom 10  

Witam.
    Problem polaga na tym. Gdy z flashowałem telefon (chciałem wgrać t9 w programie T9 PL x35 Flasher zgrałem swój flash i uruchomiłem z tym programem) w telefonie włącza się podświetlenie na 1 sek i się wyłącza. Teraz gdy podłącze go pod kabel i chcem flashować jeszcze raz nic nie reaguje. Czy jest jakiś sposób na naprawe tego telefonu.

0 20
  • #2 28 Kwi 2004 07:30
    MARTIINO
    Poziom 20  

Spróbuj złapać komunikacje na innym programie np. All Simens itd. Sprawdż baterie czy jest pełna,jak dalej nie bedzie komunikacji to zmień kabel!!!

0
  • #3 28 Kwi 2004 07:31
    mieto3
    Poziom 12  

sprobuj jakims programem do simlocka go przeleciec powinno pomoc,chodzi o sumy kontrolne...
    pzdr
    MIETO

0
  • #5 28 Kwi 2004 12:43
    witek1234
    Poziom 17  

najpierw sprawdz barerie potem sciognij sobie ver24 np. winsup tam jest t9 wgraj: zrób mape np fria wgraj i po krzyku :)

0
  • #6 28 Kwi 2004 14:12
    klaku007
    Poziom 10  

hehe żle sie zrozumieliśmy jak włączam program to nie mogr się z fonikiem podłączyć a wcześniej mogłem a teraz nie> Kabel własnej produkcji :).

0
  • #7 28 Kwi 2004 14:20
    klaku007
    Poziom 10  

Martino miałeś racje mój kabnel był troche zrąbany ale już działa dzięki za pomoc

0
  • #8 28 Kwi 2004 15:29
    klaku007
    Poziom 10  

pytanie: Czy ktoś wie jak wgrać ten t9 opis dla początkującego :)

0
  • #9 28 Kwi 2004 20:01
    MARTIINO
    Poziom 20  

Do tego momentu jeszcze nie doszłem :) tez stanełem na tym etapie i po moich pierwszych,przykrych doswiadczeniach :( narazie dalłem sobie spokój.Brak czasu!!!W długi weekend sie pobawie to ewentualnie jak nie zrobisz do tego czasu to Ci pomoge,moze ktoś z kolegów z forum Ci podpowie.Ja nie chce Cie wprowadzać w bład po teoretycznie wiem jak ale praktycznie nie sprawdzałem.

Pozdrawiam MARTIINO

0
  • #10 28 Kwi 2004 20:43
    klaku007
    Poziom 10  

oki ja z tym t9 to się od niedzieli bawie :P

0
  • #11 29 Kwi 2004 19:29
    BONO
    Poziom 28  

witek1234 napisał:
    najpierw sprawdz barerie potem sciognij sobie ver24 np. winsup tam jest t9 wgraj: zrób mape np fria wgraj i po krzyku :)
    o jaką mape chodzi? z loga czy telefonu?

0
  • #12 29 Kwi 2004 21:08
    rabbit2
    Poziom 19  

Zaczynamy wgrywanie polskiego słownika T9 do telefonu siemens s c m 35.

Najpierw ściągnij spakowane pliki , niezbędne do tej operacji w skład których wchodzą: Uni siemens , T9_X35 , simcrc . (do pobrania na dole postu)

Oczywiście zakładam że w telefonie masz już wersje softu 24 , jeśli masz inna wersje wgraj najpierw sobie wersje 24.

Na pulpicie swojego utwórz nowy folder o nazwie np. ‘słownik’. Do tego folderu wypakuj pliki z archiwum T9-x35 i CRC.

Wyjmij aktywacje z telefonu i podłącz wtyczke kabla PC-GSM do wyłączonego telefonu.

Uruchom program Uni siemens , w zakładce PHONE MODEL wybierz telefon (C S M 35)
    Następnie w programie uni siemens kliknij READ FLASH i króciutko naciśnij power w telefonie . podświetlanie w telefonie powinno zacząć migać , a program powinien zacząć pobieranie z telefonu full flesha. . Operacja potrwa kilka minut. Po zakończeniu w programie uni siemens kliknij na SAVE FILE i zapisz pobranego flesha do wcześniej utworzonego folderu na pulpicie ‘słownik’ , pod nazwą ‘flash’ . Wyłącz program UNI SIEMENS.

Nacisnij teraz na START (dolny lewy róg ekranu) $$$$$ i kliknij na ‘ uruchom’ . W polu OTWÓRZ wpisz ‘x35_T9pl.exe flash.bin ‘ i kliknij enter .

Gdy program zakończy działanie musisz uaktualnić sumę kontrolną crc.
    W tym celu klikamy znowu na START (w którym rogu nie musze chyba pisać) i klikamy na ‘uruchom’ W polu OTWÓRZ wpisz ‘siemcrc.exe flash.bin ‘ . Gdy program zakończy działanie uruchom ponownie program UNI SIEMENS . W zakładce PHONE MODEL wybierasz model swojego telefonu czyli S C M 35 . Kliknij na OPEN FILE i znajdź folder na pulpicie o nazwie ‘ słownik ‘ ,a w nim plik o nazwie ‘flash’ . Następnie kliknij na ‘WRITE FLASH” i króciutko naciśnij power w telefonie . Telefon powinien zacząć migać , a program powinien zacząć wczytywanie zmienionego flesha do twojego telefonu. Po zakończeniu działania programu Uni siemens , wyłącz program , odłącz telefon , wyciągnij baterie z telefonu , a następnie włóż aktywacje i baterie. Po tych czynnościach , włącz telefon .i sprawdź czy masz T9 w wersji polskiej . Jeśli wszystko zrobiłeś tak jak ci napisałem , nie powinno być problemu. Pamiętaj przed całą operacją naładuj baterie. Programy te działają na pewno w windows 98 , czy w innych systemach też , nie wiem. A jeszcze jedno , zanim zaczniesz działać w programie uni siemens ustaw sobie odpowiedni port COM . myślę ze wiesz o co chodzi . Pozostałych ustawień nie ruszaj. Pozdrawiam

POWODZENIA

0
    Załączniki:
  • #13 29 Kwi 2004 22:56
    klaku007
    Poziom 10  

oki postaram się to wykonac ale dopiero jutro :)

0
  • #14 30 Kwi 2004 14:31
    klaku007
    Poziom 10  

Hwj ale jak chcem uruchomić x35_pl.exe z tym programem pisze
    program wykonal drzonce
    runtime error 005 at 0000:0290
    o co w tym chodzi :)

0
  • #15 30 Kwi 2004 22:23
    fischer8
    VIP Zasłużony dla elektroda

Witam

Pewnie robisz to na P4 3GHz :D

0
  • #16 01 Maj 2004 19:32
    klaku007
    Poziom 10  

Nie mam P3 1,1 ghz Tualatin :P
    ale co to ma do tego :)
    Ale zrobiłem na Xp
    Wszystko niby O.K wruchomiłem ten programik napisało nie zapominj o crc. Uruchamiam siemcrc napisał error crc czy chcem to naprawić no oczywiście YEs wgrywam na fona i dupa może coś jeszcze trzeba po ustawiać nie wiem już o co w tym chodzi :(

0
  • #18 03 Maj 2004 15:42
    klaku007
    Poziom 10  

Witam t9 nadal nie mam może ktoś ma gotowego bina Proszę o kontakt :(

0
  • #19 05 Maj 2004 10:50
    klaku007
    Poziom 10  

Oki teraz mam jeszcze jedne problem nie działają mi trzy klawisze po zminie led. to jest Dyktafon po przeciwnje stronie ale tylko jedne oraz od wyświetlaczem ten od ok .

0
  • #20 24 Maj 2004 22:15
    stefano11
    Poziom 21  

takie opisy jak tu to mi si podobają wszystko dobrze wytłumaczone nawet taki laik ja ja to rozumie:)

0