Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amica AWCE 12DA - ciemny panel

dominikgr 13 Kwi 2009 09:53 3836 6
  • #1 13 Kwi 2009 09:53
    dominikgr
    Poziom 9  

Mam problem z Amica AWCE 12DA. Najgorsze jest to że nie mogę odwieźć jej do gwarancji ponieważ znajduje się w Monachium (trochę za drogo wyszedł by transport).
    Co do problemu. Nastawilem program, ale nie skonczyl się. Komputer zgasł. Tak jakby bezpiecznik się jakiś w nim przepalił. Już się nie włącza. Oczywiście prąd dochodzi do komputera. Rozkręciłem trochę grzmota ale nie widzę żadnego bezpiecznika.
    Co moglo sie stać grzmotowi ?

0 6
  • #2 13 Kwi 2009 10:56
    wiesiekba
    Specjalista AGD

Przy pokrętle wyboru programów na module jest wyłącznik Sprawdź go często nie łączy.jak nie pomoże to zrób zdjęcia dużej rozdzielczości modułu.

0
  • #3 13 Kwi 2009 11:57
    dominikgr
    Poziom 9  

Amica AWCE 12DA - ciemny panelAmica AWCE 12DA - ciemny panelAmica AWCE 12DA - ciemny panel

Na drugim zdjęciu czerwona kropka : to jest ten wyłącznik o którym piszesz ? Kropka niebieska miejsce po śrubce trochę nieudolnie ją "odkręciłem" ale innego wyjścia nie widziałem.
    Pzdr Dzięki za wszelką pomoc z tą pralką.

0
  • Pomocny post
    #4 13 Kwi 2009 12:19
    wiesiekba
    Specjalista AGD

Ten moduł wygląda jakby był zalany układ U1 tak jakby wystrzelił złącza z nalotem po proszku.Nie Zrobisz tego za granicą nie wiem czy gwarancja obejmuje zalanie modułu niech ktoś inny się wypowie na ten temat.Jak na elektronice się nie Orientujesz to nie naprawisz tego sam. Nowy moduł możesz tylko założyć tylko po wcześniejszym sprawdzeniu wszystkich elementów elektrycznych pozostałych w pralce.

0
  • #5 13 Kwi 2009 12:34
    dominikgr
    Poziom 9  

W takim razie zamówie nowy moduł. Dzieki za pomoc.
    Dziwnie, że ten moduł wogóle był zalany. Nie widzę jakiś nieszczelności w pralce. Wilgoć sie nazbierała ??

0
  • #6 13 Kwi 2009 12:45
    wiesiekba
    Specjalista AGD

Zdarza się że po wsypaniu dużej ilości proszku przytka gardziel wlewu i się przeleje na zewnątrz.

0
  • #7 14 Kwi 2009 10:34
    dominikgr
    Poziom 9  

Jakby ktos potrzebowal. Nowy sterownik kosztuje 285,48 zl. Pzdr

2