Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

iphone 3g 8gb nie działająca część dotyku

13 Kwi 2009 19:04 5061 4
  • Poziom 18  
    Wymienilem digitizer wraz z szybka, po zalozeniu nowego dotyk reaguje normalnie tylko z tym ze te dolne ikony jak np. iphone sa nie aktywne jakby tam dotyk nie dzialal.
    Dziwne bo jak zablokuje go to moge go normalnie odblokowac mimo ze suwak odblokowania jest w tym samym miejscu co niedzialajace ikony w menu glownym.
    Zauwazylem to odpalajac go na probe, nie zrywajac folii? Czy to moze byc wina ze narazie ich nie zerwalem, a moze potrzebny jest reset, a moze kupilem uszkodozny digitizer?
    Mial ktos podobny porblem ?
  • Poziom 17  
    Uszkodzony nie jest na 100%, bo przecież działa to miejsce, ale pod inną funkcją, proponuje wgrać soft (o ile to możliwe). A może chwilowo dane funkcje są nie aktywne, i dla tego nie reagują??
    A czy dany problem był przed wymianą??
    Pozdr.
  • Poziom 18  
    przed wymiana mimo ze potluczone szkielko i lcd dzilal caly dotyk. Jutro bede miec juz nowy dotyk to sie upewnie czy gsm-club wcisnal mi uszkodzony.
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    Najprościej sprawdzić na drugim Iphonie, przełożenie całego modułu dotyku z lcd w Iphonie 3G to 5min i sprawa się by wyjaśniła, miałem przypadek w 2G ze uszkodzona była elektronika i dotyk nie działał.Pozdrawiam
  • Poziom 18  
    Tak jak myslalem, gsm-club przyslal mi uszkodzony dogitizer, zamowilem z innej firmy i wszystko dziala.
    Zamykam temat