Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie moge pod 98 zainstalowac drukarki HP LJ 1320

14 Kwi 2009 09:55 3739 12
  • Poziom 17  
    Chce na komputerze z WIN 98 zainstalowac drukarke sieciowa HP LJ 1320 i wyskakuje komunikat jak na obrazku

Nie moge pod 98 zainstalowac drukarki HP LJ 1320
  • Poziom 34  
    Piszesz o drukarce laserowej 1320 a na obrazku jest atramnentówka 840C.

• Poziom 43  
    Poza tym co wyżej to w ogóle masz do niej sterowniki pod w98? - Na stronie HP ich nie widziałem (ale nie rozglądałem się za bardzo).
  • Poziom 17  
    Sprawa wuglada dokladniej tak ze ta drukarka LaserJet jest zainstalowana na serwerze i teraz chce Ja na jednym komputerze z 98 dodać, a w komunikacie rzeczywiscie widzi jako DeskJet nie wiem czemu
  • Poziom 10  
    Może potrzebujesz sterowników instalacyjnych do HP LJ 1320 i w trakcie instalacji wybrać drukarka sieciowa
  • Poziom 34  
    Instalowałem kiedyś tą drukarkę na win98 (w sieci lokalnej) i działała, ale była potrzebna jej oryginalna płytka - ponieważ komputer z win98 miał uszkodzony CDROM płytka była udostępniona w sieci z innego komputera, ale drukarka była identyfikowana zawsze poprawnie.
  • Poziom 17  
    Hmm ale ta drukarke poprostu znajduje na serwerze hmm daje kolejno tam zeby nie byla domsylna itp. na koncu ten komunikat co na obrazku i tak to wyglada :/
  • Poziom 10  
    Sprecyzuj instalację drukarki HP LJ 1320 czy drukarka jest podłączona do komputera za pośrednictwem kabla USB (printserwer), czy chcesz korzystać z drukarki za pomocą IP (drukarka podłączona kablem sieciowym)
  • Poziom 17  
    Podłaczona jest przez kabel równoległy, do serwera drukarkowego
    HP JetDirect EX Plus3
  • Poziom 10  
    To spróbuj przekopiować lub ściągnąć instalkę na kompa z którego chcesz drukować i zainstaluj oprogramowanie do drukarki z opcja sieciowa.Sprawdź jeszcze coś takiego jak przechwytywanie portu LPT
  • Poziom 17  
    zainstalowac sterowniki do HP LJ 1320 na tym 98 tak?
  • Poziom 32  
    Tak, masz ściągnąć oprogramowanie, które podałem w linku, te 395 MB. I zainstalować na komputerze z Windows 98. Przy instalacji wybierz Port TCP/IP i postępuj zgodnie z komunikatami. Na Elektrodzie były już opisywane sposoby i metody instalacji drukarki jako sieciowa. Nie czekaj, aż ci wszystko będziemy opisywać, odszukaj tamte posty, wpisz w google "instalacja drukarki sieciowej" i poczytaj. Nic tak nie cieszy jak własne osiągnięcia.

Pzdr.