Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak zainstalować Navi MFD w VW Golf2

13 Kwi 2009 16:08 2021 4
  • Poziom 10  
    Witam, jestem zainteresowany wsadzeniem nawigacji MFD do golf II w panel środkowy w miejsce schowka i zapalniczki, nie wiem jaki model kupić i co było by mi potrzebne, jestem elektronikiem po technikum a teraz jestem na elektrotechnice na politechnice więc myślę że sobie poradzę:)?, ale nie wiem z jakimi urządzeniami współpracuje nawigacja taka, nawet nie miałem jej w reku ale mam na oku za przyzwoite pieniądze
    -co potrzebowałbym do uruchomienia i jaki model wybrać (może ktoś ma opis modeli tych nawigacji i parametry)
    dowiedziałem się że powyżej modelu A I B szukać by wgrać polski jeśli się nie mylę

z góry wszystkim dziękuje za wszelkie informacje,
  • Poziom 11  
    Żeby zainstalować mfd w golfie II to jest sporo roboty i kosztów związanych z mechaniczną przeróbka deski bo to radio 2 din oraz wyprowadzeniem odpowiednich sygnałow np. ABS z koła lewego i prawego itd... wiec nie wiem czy to warto?
  • Pomocny post
    Poziom 36  
    mpmichu napisał:
    Żeby zainstalować mfd w golfie II to jest sporo roboty i kosztów związanych z mechaniczną przeróbka deski bo to radio 2 din oraz wyprowadzeniem odpowiednich sygnałow np. ABS z koła lewego i prawego itd... wiec nie wiem czy to warto?

Nie jest tak żle. Wystarczy impuls tacho ( zrobi każdy elektryk zajmujący się montażem taksometrów ) + przejściówka plug-play i śmiga. Nie potrzeba impulsu z ABS koła prawego i lewego.
  • Poziom 10  
    poco mi wyprowadzenia z ABS i takie bajery, chodzi mi o podłączenie nawigacji i sprzętu grającego
  • Poziom 11  
    W oryginalnych nawigacjach, po zmianie opon powinno sie je na nowo skalibrować... po co?
    ...taka podpowiedź
    powodzenia