Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

NOKIA E66 kod do połączenie bluetooth z laptopem

connecting 14 Kwi 2009 11:54 9748 6
  • #1 14 Kwi 2009 11:54
    connecting
    Poziom 11  

Witam podczas połączenia telefonu NOKIA E66 przez bluetooth z laptopem telefon prosi o kod , jest to zapewne kod fabryczny ale nie mogę go nigdzie znaleźć badzo proszę o kontakt jeżeli ktoś zna taki kod najlepiej na pw. pozdrawiam :)

0 6
  • #2 14 Kwi 2009 11:58
    poochone
    VIP Zasłużony dla elektroda

wpisujesz w telefonie np 1111 i w kompie masz wpisac to samo czyli tez jak poprosi to wpisujesz 1111 i to wszystko
    Mozesz sobie ustalic 1234563155 tylko ze z 2 strony musi byc to samo wpisane czy to w telefonie czy w komputerze

0
  • #3 14 Kwi 2009 13:21
    connecting
    Poziom 11  

Próbowałam wpisywać i 1111 oraz różne inne ale mój laptop nie pyta o kod :cry: aha laptoptop ma wbudowany bluetooth.

0
  • #4 14 Kwi 2009 13:47
    eslodowy
    Poziom 31  

Napisz co Ci się wyświetla dokładnie i gdzie (telefon komputer) i o co komputer pyta? Parowanie polega tak jak poochone na podaniu tego samego kodu. Włącz bluetooth w telefonie, w ustawieniach zaznacz "widoczny". W komputerze zrób skanowanie w celu znalezienia nokii jak znajdziesz wybierz ją z listy i rozpocznij proces parowania/uwierzytelniania.

0
  • #5 14 Kwi 2009 14:40
    connecting
    Poziom 11  

Problem w tym że komputer "nie pyta" o hasło tylko nokia pyta czy połączyć z laptopem i podaję hasło ale nic się nie dzieje ze strony komputera.
    Laptop gdy wskazałam szukaj nowy sprzęt znalazł nokię i ściągnął opragromowanie do niej wlaśnie przez bluetooth ale niestety gdy próbuję połączyć telefon z laptopem nic się nie dzieje.
    Laptop widzi nokię (po wpisaniu szukaj nowego sprzętu) i nokia komputer tylko po wpisaniu hasła w telefonie nic się nie dzieje w laptopie!

0
  • #6 05 Lip 2009 17:49
    nikoleta
    Poziom 1  

Ja mam to samo... Wyświetla się taki komunikat NOKIA E66 kod do połączenie bluetooth z laptopem

0
  • #7 05 Lip 2009 19:59
    R*
    Poziom 30  

Jaki masz ten bluetooth?
    Nie jakiś BLuesoleil- bo z nimi sa problemy pod PCSuitem
    Jakie masz sterowniki (Zobacz HP)

0