Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Identyfikacja silnika po danych z tabliczki [linki]

14 Kwi 2009 15:15 2462 6
  • Poziom 9  
    Dzień dobry,
    czy pomoglibyście w identyfikacji silnika po danych z tabliczki, którą wklejam poniżej?
    https://obrazki.elektroda.pl/44_1239735288.jpg
    https://obrazki.elektroda.pl/23_1239735416.jpg
    Przepraszam za tak lamerskie pytanie, ale w tej materii kompletnie się nie wyznaję. Silnik jest nieużywany (zakupiony jako nowy przed bodajże 5-ciu laty), przestawiany z kąta w kąt. Miał służyć do napędu jakiejś maszyny , ale konepcja dawno padła. Mnie został w spadku i chciałbym go sprzedać, tylko nie wiem co zacz.
    pozdr
    Elwood

Grafika usunięta- proszę dodać regulaminowo.
    [Akrzy]

Przepraszam, już poprawiłem
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    Silnik trójfazowy o mocy 4kW, przystosowany do pracy trójkąt/gwiazda, znamionowa prędkość obrotowa - 1400obr/min
    Producent: ABB
  • Poziom 11  
    Dosyc uniwersalny asynchroniczny silnik klatkowy z uzwojeniem na napięcie 380-420V. Możliwośc pracy zarówno przy skojarzeniu w gwiazdę jak i w trójkąt w zależności od napięcia sieci zasilającej. Oprócz mocy na tabliczce podane również prądy znamionowe (A) i współczynniki mocy (cos fi) dla poszczególnych napięc. Pozdrawiam.
  • Poziom 20  
    Kol Elwood
    Prosisz o pomoc na Forum elektroda.
    Identycznego posta wysyłasz na Forum SEP.
    To teraz kolej na ISE.pl
  • Poziom 9  
    Przepraszam, ale nie znam specyfiki branży. Za to sporo podróżuję i jak pytam o drogę nawet mając mapę, to staram się tę informację potwierdzić w kilku źródłach. Wasze forum i forum SEP wpadło mi "w oczy", stąd dwa zapytania.
    W każdym razie dziękuję za informacje. Silnik po prostu chcę sprzedać.
  • Poziom 20  
    kol.Nie czytałeś regulaminu że; Nie wolno pisać postów
    o tej treści na innych Forach
    Silnik który chcesz sprzedać wystaw na Allegro.
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Autor otrzymał odpowiedź, więc zamykam.