Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Myjka ciśnieniowa - osprzęt.

14 Kwi 2009 17:49 2637 2
  • Poziom 11  
    Witam wszystkich i bardzo proszę o pomoc. Zastanawiam się nad kupnem pojemnika na środek myjący do myjki ciśnieniowej BLACK&DECKER 1400K, ale nie wiem czy osprzęt do tej myjki będzie pasował od myjki Boscha? Niby mocowanie jest podobne ale nie widziałem dokładnie czy oby napewno takie same. Może ktoś jest zorientowany w tym temacie? Bardzo prosze o pomoc.
  • Poziom 2  
    Odświerzam wątek :)
    Długo szukalem i się dokopałem... empirycznie oczywiście ;) tańsze modele myjek Black&Decker, Bosch oraz MacAllister (Castorama) sa produkowane na zlecenie przez włoską firmę w chinach. W związku z tym wszystkie akcesoria jak węże ciśnieniowe, pianownice, pistolety, lance oraz dysze pasują zamiennie do tych mdeli :)

Dodano po 6 [minuty]:

Odświerzam wątek :)
    Długo szukalem i się dokopałem... empirycznie oczywiście ;) tańsze modele myjek Black&Decker, Bosch oraz MacAllister (Castorama) sa produkowane na zlecenie przez włoską firmę w chinach. W związku z tym wszystkie akcesoria jak węże ciśnieniowe, pianownice, pistolety, lance oraz dysze pasują zamiennie do tych mdeli :)
  • Poziom 13  
    Sprzęt z marketów powinien pasować. Jest opcja zakupienia gdzieś w markecie z opcja oddania, nie robią problemów.