Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szarpanie Peugeot 106 podczas jazdy.

14 Kwi 2009 23:29 5687 6
  • Poziom 8  
    witam, wlasnie uporalem sie z jednym problemem (wymiana alternatora) a tu w trakcie pojawil sie nastepny. prolem wyglada tak ze podczas jazdy pojawia sie szarpiecie jakby na moment auto stracilo calkiem moc a za chwile dostaje kopa.najczesciej nastepuje to podczas rozpedzania po zmianie biegow sczegolnie tych niskich. czy ktos ma jakis pomysl?
  • Poziom 12  
    W moim zaczynałem od sprawdzenia czujnika temperatury, czujnika położenia przepustnicy a skończyłem na wymianie sondy lambda i dopiero taki sam objaw ustąpił. Ale dobrze by było jak byś napisał jaki silnik i który rok.
  • Poziom 10  
    Witam;-) ja mam właśnie podobny problem...przy zmnienie biegów na wiekszy, przy niskich obrotach mi szarpie a jak ciagle cisne gas do dechy i trzymam silnik na wysokich obrotach wszystko jest ok...co moge z tym robic, pomozcie;-) mój Peugeot jest z 1995r i ma silnik 1.1.
  • Poziom 1  
    Witam.
    Chciałbym zapytać czy coś kolegaa już wyjaśnił w sprawie szarpania się tego Peugeota ? Mój 106 właśnie zaczął tak robić i nie wiem co mu jest.
    Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Witam! Posiadam Peugota 106 1.1 benzynka 98 rok.Autko ma problemy z obrotami raz spadały co powodowało że gasł a czasami wzrastały do 2 tyś.Wykręciłem silniczek krokowy i go przeciściłem ale nic to nie pomogło.A nawet pogorszyło po przejechaniu 5 kilometrów autko zaczęło szarpać przy 2tyś.obr.A na wiekszych obrotach jest ok.Czy mogłem cos uszkodzić?:cry:
  • Poziom 9  
    Wymieniłem silniczek krokowy i jest ok:D
  • Poziom 1  
    najlepiej jest wymienic gaznik tez tak mialem wymienilem oczywiscie uzywany dalen 200zl i jest ok.najlepiej z jak najmniejszym przebiegiem