Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

MapaMap z PC WORLDA - ciąg dalszy.

Paweł1000 15 Apr 2009 09:16 2775 4
 • #1
  Paweł1000
  Level 26  
  Zakładam nowy temat bo poprzedni zamknął mi moderator sugerując że proszę o wskazówki pirackiego uruchomienia programu, tak że proszę następnym razem czytać ze zrozumieniem to nie jest takie trudne. Ale wracam do tematu. Zakupiłem PC WORLDA tylko dlatego że była tam gratis MapaMap wydałem na to prawie 20 zł. więc wolałbym aby ten program działał, a nie działa. Instaluje się cały tylko rejestracja map nie jest możliwa bo nie mam numeru seryjnego programu, numer ten powinienem dostać e-mailem po zarejestrowaniu się na podanej stronce przez PC WORLD, zarejestrowałem się i dostałem w odpowiedzi link o potwierdzenie prawdziwości e-mailu. Zrobiłem tak jak w linku było napisane, czyli kliknąłem w link i potwierdziłem swój e-mail. I dalej nic dodam że według instrukcji punkt "4. Odwiedź stronę www.pcworld.pl/mapamap i dokonaj rejestracji - numer seryjny otrzymasz poczta elektroniczną" i właśnie tu otrzymałem ten wcześniej opisywany przezemnie link o potwierdzeniu mojego e-maila, według opisu powinien tam być numer seryjny programu a tu lipa. Domyślam sie że instrukcja była pisana pośpiesznie i z jakimś małym ale istotnym błędem, którego nie mogę wykryć, miałem już taką sytuacje z Garminem problem też był w opisie, a właściwie chodziło o jeden z pozoru nieistotny szczegół o którym nie wiedzieli nawet w biurze obsługi klienta. Może komuś się udało zainstalować ten program z tego pisma, może ma jakieś uwagi co do samej instalacji które by mi pomogły w instalacji.
 • #2
  maxbest1970
  Level 14  
  może to jest tylko aktualizacja i potrzebujesz mieć już zarejestrowaną mape
 • #3
  Paweł1000
  Level 26  
  Wersja jest niby pełna, piszę niby bo MapaMap ma bardzo dziwna politykę wydawania map, inny producent nazwałby taki produkt demem a oni nazywają pełną wersją - wersję startową, ale żeby mieć naprawdę pełna to trzeba słono dopłacić. Wiedząc o tym to mimo wszystko postanowiłem zainstalować to DEMO w razie gdybym był zadowolony to kupiłbym wersje naprawdę pełną za 89 zł. A tak to nawet nie dali sobie szansy abym zakupił ich produkt. Dodam że mam najnowszą AutoMapę, najnowszego Garmina i Naviexperta, wszystko legalne więc było by i miejsce na dziwny produkt o nazwie MapaMap. A tak to ich strata. Dodam że dodzwonienie sie do biura obsługi klienta MapyMap jest nie wykonalne i w dodatku sporo kosztuje, bo połączenie odbiera automat i każe czekać, czekałem więc i czekałem i nic wciąż kazali czekać, tak kilka razy każdy raz po kilkadziesiąt minut, na e-maile też nie raczą odpowiedzieć. Tak więc moim zdaniem produkt MapaMap jest nie wiele warty jak nie można się skontaktować z biurem obsługi klienta, wiem co piszę bo bez problemów można się skontaktować z Garminem i AutoMapą.
 • #4
  maxbest1970
  Level 14  
  miałem larka i mapamap top na tym zainstalowana ale po kilku dniach zrezygnowałem ponieważ bardzo dziwnie prowadziła czasami przez park czasami przez osiedle no i sama mapa nie była dokładna teraz już prawie rok na automapie i chwale ją sobie i nikt już by mnie nie przekonał do mapamap
 • #5
  Paweł1000
  Level 26  
  Mam już ten numer, wkońcu odpisali mi meila, i okazało się że bobrze podejżewałem że jest jakaś mała nieścisłość w instrukcji instalacji, dlatego tylko że robiłem wszystko punkt po punkcie to nie zauważyłem lub zignorowałem że trzeba wcisnąć przycisk wyślij numer seryjny, o tym w opisie nie było mowy, wręcz przeciwnie.