Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kangoo alarm Cobra jak to zrobić?

29 Apr 2004 00:51 8240 10
  • Level 16  
    Witam
    Czy ktoś może mnie poinformować jak przeprogramować alarm w Renault Kangoo aby zalączanie i wyłączanie alarmu było sygnalizowane dźwiękiem a nie tylko kierunkowskazami. Alarm chyba fabryczny, dokładnie nie wiem bo samochód kupiony w komisie, na pilocie jest napisane Cobra 7777.
  • Level 34  
    A znasz pin kod jesli nie to do serwisu montujacego
  • Level 16  
    Niestety pin kodu nie posiadam, znalazłem kiedyś w necie sposób programowania ale to nie działa, było to mniej więcej tak (otwórz klapę silnika, prawe drzwi, przekręć kluczyk w stacyjce itd.)
  • Level 16  
    Dzisiaj zajrzałem pod maskę i zobaczyłem 8O syrenę, ma ona symbol Cobra 7905 i nie wygląda żeby była montowana fabrycznie, może ktoś ma instrukcję do tego alarmu albo wie jak ustawić dźwiękowe uzbrajanie alarmu? Nie wiem czy ona jest od razu z centralką ale wydaje mi się że tak, bo wychodzi z niej przewód z naklejką antena.
  • Level 34  
    Centralka jest w syrence sprobuje sie skontaktowac z kumplem on je montowal w serwisie Renault
  • Level 16  
    Bardzo bym był dźwięczny gdyby udało się Panu coś dowiedzieć, chodzi mi tylko o dźwiękowe uzbrajanie tego alarmu.
  • Level 11  
    Witam
    W alarmie Python czy alarm jest włączany po cichu czy z sygnalizacja dzwiekową to sprawa przycisków w pilocie Np. nacisnij przycisk pomocniczy na 5 s a potem dopiero przycisk główny. Moze to tędy droga.
    Pozdrawiam
  • Level 16  
    Niestety nie działa, próbowałem różnych kombinacji nawet na przektęconym kluczyku w stacyjce i nic, chyba zostanie mi podłączyć syrenę pod migacze :)
  • Helpful post
    Level 11  
    SLUCHAJ WIEC TAK: najprostsza metoda:odkrec mase z akumulatora ,nastepnie zaraz ją załoz - wtedy masz 7 sekund na nacisniecie pilota tak jakbys chcial wlaczyc alarm .wtedy uslyszysz potwierdzenie (jedno pikniecie buzzera) wsio
  • Level 16  
    Udało się :D, odkręcenie masy trafione w dziesiątkę.

Zamykam temat.