Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z tylnymi swiatlami w megance 96

15 Kwi 2009 23:11 1102 6
  • Poziom 9  
    mam taki problem z moja meganka. polega on na tym ze jak jade przy zapalonych swiatlach, i korzystam z kierunkowskazu i wciskam hamulec, to nie dziala kierunkowskaz, a na desce rozdzielczej podswietlaja mi sie lampki kierunkowskazu i podswietla sie tylko ze mocniej lampka swiatla przeciwmgielnego. jak mam wlaczone swiatla i wlacze kierunkowskaz, to "dyskoteka" z tylu. jak mam wylaczone swiatla, np podczas jazdy w dzien i wlaczam kierunkowskaz i przyhamowuje, to przerywacz tyka szybciej. nie mam pojecia gdzie szukac!? zmienialem zarowki na inne i nie pomoglo. co moge zobaczyc panowie? :>
  • Poziom 16  
    szukaj zaśniedziałych styków, może gdzieś masa nie ma poprawnego połączenia i dlatego z tyłu masz dyskotekę. wymontuj żarówki wlacz wszystkie wymienione światłą o wkładaj żarówki, powinno ułatwić szukanie wadliwego styku. najpierw wizualnie oceń ich pewność. rozłącz, przeczyść, użyj jakiegoś specyfiku, ostatecznie wd40 i powinno pomóc
  • Poziom 16  
    któraś lampa, albo obydwie nie maja "masy"
  • Poziom 18  
    Wyciągnij wtyczki z tylnych lamp,podoginaj i oczyść konektory we wtyczce,wyciągnij oprawkę mocowania żarówek ,oczyść drugą część złącza konektorowego i musi działać.Zwróć szczególną uwagę na złącze masy.
  • Poziom 20  
    masa to podstawa być musi aby działało.
  • Poziom 9  
    dzieki za podpowiedzi, bede szukal, jak nie to dorobie jeszcze jakas. pozdrowienia:D