Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przestał działać pilot do alarmu Cobra. Samochód Seat Leon.

16 Kwi 2009 00:49 3396 5
  • Poziom 2  
    Witam mam następujący problem nagle przestał działać mi pilot do autoalarmu Cobra zamontowanego w Seacie Leonie. Nie jest to wina baterii bo je wymieniłem a stare założone w innym pilocie od autoalarmu cudzego auta działają bez zarzutu... Na pulpicie leona dioda od autoalarmu pokazuje ze jest uzbrojony.. a z zamka niestety nie idzie go otworzyc bo został wymontowany .... Dodam iż przyciskając oba przciski na pilocie dioda sie swieci... Ma ktoś wogóle jakis pomysł co sie stało?? Rano auto zamykało sie ok a wieczór taki klops... Błagam o pomoc!!!
  • Poziom 33  
    Zaprogramować pilota?
  • Poziom 14  
    Witam.
    Takie objawy prawie zawsze spowodowane są jedną z dwóch przyczyn:
    1. Pilot "wylatuje" z pamięci centralki. Trzeba go wprogramować.
    Nie pamiętam procedury dla tego alarmu, ale zapewne w dziale download jest instrukcja.
    2. Uszkodzony odbiornik radiowy w centralce alarmu.
    Można odesłać do producenta do naprawy, lub wymienić centralkę.

Może się też zdarzyć, że alarm z jakichś przyczyn głupieje. Trzeba go odłączyć od wiązki, psiknąć wtyczkę kontakt sprayem, posprawdzać połączenia wszystkich przewodów, ułożenie antenki, podłączenie masy, itd.
    Czasem pomaga, ale rzadko.

Niestety we wszystkich przypadkach trzeba się oczywiście najpierw dostać do środka i do centralki.

Pozdrawiam.
  • Poziom 39  
    Zeby zsynchronizowac pilot w Cobrze trzeba ja najpierw rozbroic a do tego potrzebny bedzie kod PIN centralki.

Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Dzięki wszystkim za pomoc :) Okazało się dzisiaj iż pilot po przeczyszczeniu płytki sprayem i innych zabiegach pielegnacyjnych itp. Zaczął ot tak działać dziwne to strasznie... w kazdym razie jeszcze raz dziekuje za sugestiie
  • Poziom 10  
    Jest moze jakis sposob zeby zsynchronizowac pilota z centralka bez pinu albo jakis pin serwisowy?Moj model 5320 bo wymianie baterii nie ma komunikacji z cetralka a pinu niestety nie mam.