Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Padnięty Siemens C 35

11 Gru 2002 20:36 2870 15
  • Poziom 12  
    Po właczeniu na ekranie pojawia mi się prostokacik i telefon zaraz sie wyłącza. Wgrałem flash C3I_1804 i programem Workshop Pro 1.22 próbowałem go naprawic. Wciskam Reed info. Niestety program nie chce czytac informacji z aparatu. Pojawia sie napis boot sequence i nic sie nie dzieje. Szukałem juz informacji na forum ale nic nie znalazłem.
  • Poziom 22  
    Sprawdź na innej, pewnej baterii.
  • Poziom 33  
    naprawa polega na wybraniu opcji Cee repair , wybrać opcję eeprom
    zmieni sie imei , ale aparat rusza , na starym flasu , simlock pozostaje .

potem można zmienić imei na oryginalny
  • Poziom 18  
    Zmień z 1.05 EG na 1.09 EG i wtedy zczytaj z jego info - powinno pójść, potem odchacz EEPROM i Write Flash. Dalej CEE_Repair i powinno grać. Trzeba tylko jeszcze zmienić IMEI :-) Działa w 100% !!!
  • Poziom 12  
    Niestety nic z waszych rad nie pomogło, dalej nie zczytuje informacji.
  • Poziom 20  
    Może to banalna sugestia ale może nie kliknęłeś czerwonej słuchawki w telefonie
  • Poziom 12  
    Kliknąłem, dzięki za podpowiedź czasami błędy są banalne :)
  • Poziom 13  
    Prostokącik pojawia się przy próbie ściągnięcia smoka z wersji 24 i wyższych (jeśli już takie są :) ) programem Zee (chyba - nie sprawdzałem ;) ). W każdym razie jak dotąd gdy mi taki przyniesiono pomagało wgranie imei przy pomocy dongla Maxima przy opcji C35new.
    Flashowanie i wymiana eepromu może potem skutkować rozkalibrowaniem ładowania.
  • Poziom 14  
    To zrób to programem Direct imei writer , ale musisz mieć dongla MAXIMa to dasz rade
  • Poziom 12  
    Dzięki za rady czuję, że już jestem blisko sukcesu ale potrzebuję flasha v1804 o rozszerzeniu bin. Wszędzie są tylko nowsze. Dzięki
  • Poziom 17  
    Do czego sluzy ten caly "Dongiel Maxima" ????
  • Poziom 33  
    a po co Ci bin , exe przeciez tak ładnie flashuje