Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung SR-S2028CVW-problem z termostatem

17 Kwi 2009 11:30 1860 4
  • Poziom 2  
    Witam
    Kupiłem ostatnio lodówkę Samsunga w stylu amerykańskim i mam pewien problem...mianowicie po ustawieniu na wyświetlaczu najniższych temperatur lodówka i zamrażarka pięknie chłodzą się do wybranej temperatury co trwa około 1-2godzin po czym po osiągnięciu tych temperatur lodówka zatrzymuje się...temperatura na zamrażarce zaczyna migać i przestaje chłodzić....mimo,że temperatura wzrasta w lodówce(ociepla się) i w zamrażarce to temperatura na wyświetlaczach jest bez zmian na najniższej....dopiero po wyłączeniu i powtórnym włączeniu lodówki do kontaktu wyświetlacz wskazuje dobrą temperaturę i lodówka zaczyna mrozić od nowa po czym wszystko się powtarza od nowa....Bardzo proszę o poradę.

MODEL:Samsung SR-S2028CVW
    Moderowany przez mrhari:

Temat poprawiłem.

• Specjalista AGD
    Sprawdz grzalke parownika i zabezpieczenie termiczne grzalki ;)
  • Specjalista AGD
    Jak jest na gwarancji to wezwij serwis.
  • Poziom 2  
    Witam,niestety lodówka nie jest już na gwarancji...zrobiłem eksperyment...mianowicie jest funkcja wyłączania jednej połowy lodówki...zostawiłem włączoną zamrażarkę i zauważyłem,że działa poprawnie,tzn ochładza się np.do 16 stopni poniżej zera i trzyma temperaturę na tym poziomie...czyli usterka jest w 100% po stronie lodówki...
  • Specjalista AGD
    servisant napisał:
    Sprawdz grzalke parownika i zabezpieczenie termiczne grzalki ;)

W chlodziarce :)