Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung SGH-L760 Tryb "Download" cały czas na lcd

17 Kwi 2009 16:23 3411 4
  • Poziom 1  
    Witam, mam następujący problem. Posiadam L760, który uległ nieszczęśliwemu zalaniu. Na ekranie wyświetla mi się napis DOWNLOAD na czerwonym tle. Czytałem parę tematów, ale nie do końca rozumiem. Mam rozkręcić obudowę i dostać się do płytki od klawiatury, czy w grać jakiegoś softa? Jeśli to drugie, to jak to zrobić? A z tą płytką to po prostu mam ją wyczyścić jak się do niej dostane? A może w ogóle zrobić coś innego? Z góry dzięki za pomoc.

Poprawiłem tytuł tematu.
    Proszę zapoznać się z zasadami pisania tematów
    mod yulu
  • Poziom 23  
    tryb download jest to tryb do flaschowania telefonu
  • Poziom 18  
    raczej bym nie polecał abyś go rozkręcał sam, i go naprawiał, idź lepiej do jakiegoś komisu niech Ci pomogą wyjąć płytę.
  • Poziom 1  
    Widzę że temat stary ale też miałem niedawno ten problem więc napiszę.

Jeżeli po zalaniu na ekranie pojawia się napis download (jak już pisali poprzednicy tryb do flashowania telefonu) to może po prostu przez wodę zrobiło się jakieś zwarcie na klawiszach.
    Najpierw oczywiście najlepiej dokładnie wysuszyć telefon na słońcu (bez bateri i tylnej klapki jeśli nie można go rozebrać) z obu stron (z zasłoniętym wyświetlaczem) i jak już wysuszymy to zsunąć telefon włożyć kartę i baterię i ze zsuniętą klapką włączyć telefon (wtedy klawisze od 1 do # są nieaktywne) jak się włączy tzn że coś się stało z klawiszami ja tak miałem i na zmianę najpierw co jakiś czas sam wciskał się przycisk # a później nie działały klawisze * 0 # i klawisze joisticka na boki ale tel się włącza i można z niego w miare normalnie korzystać

Pozdr mam nadzieję że komuś pomogłem
  • Poziom 1  
    Zalał mi się u700 i po włożeniu baterii lub podłączeniu ładowarki też mam komunikat "Download".
    Czy po wysuszeniu mogę liczyć na to że będzie działał?