Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot 306 problem ze zdjęciem kierownicy

ATRITM 17 Apr 2009 19:20 3337 7
    ATRITM
    Level 10  
    Witam serdecznie posiadam 306 1.6 93r. I za chiny ludowe niemogę ściągnąć kierownicy(kierownica bez poduszki).Śrubę odkręciłem i nie idzie. Ciągnełem, stukałem,ciągnołem kierownice i biłem młotkiem 3kg przez kołek w ten gwint aby wyskoczyła i nic.Niewiem czy tam jakieś mocowanie jest jeszcze czy coś.Jeżeli ktoś zdejmował albo wie jak to zrobić był bym bardzo wdzięczny.Z góry dziękuję i
    pozdrawiam

Proszę poprawić tytuł tematu, oraz błędy w treści postu, lub trafi on do KOSZA! Regulamin, p.10.9, 11 i 15. [MS]
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
    ATRITM
    Level 10  
    Biłem na wszystkie sposoby już chyba,i to naprawde mocno.Psikałem WD 40 i dalej nic. :cry:
    viper555
    Level 39  
    Nie pamiętam dokładnie ale jak ma dwa otwory gwintowane to tylko ściągaczem.P
  • Helpful post
    malina242
    Level 16  
    po odkręceniu nakretki musisz ja brutalnie potraktowac tak jak pisał goergesgr.ja tak musiałem robic przez kilka minut aż ręcemnie bolały ale wygrałem tą nierówną walke:)
    User removed account
    User removed account  
    ATRITM
    Level 10  
    Nie.Najpierw biłem pięściami raz w jedna strone raz w drugą.Pare razy tak prubowałem a potem młotkiem.A co do tego udeżania co napisał georgesgr to troche nierozumiem " z góry na przemian z lewej i prawej strony" Jak byś mógł to opisz to dokładniej.Bo ja poprostu biłem na przemian w boki kierownicy raz w jedną strone raz w drugą, ciągnełem i nic.
    ATRITM
    Level 10  
    Dzisiaj udało mi się ściągnąć.Biłem pare minut po bokach kierownicy z pięści bardzo mocno i w końcu zeszła.Dzięki za pomoc