Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Serwisowanie radia peugeot-citroen

KrzychoB 17 Kwi 2009 19:41 2811 5
  • #1 17 Kwi 2009 19:41
    KrzychoB
    Poziom 16  

Jak serwisujecie radia z peugeota i citroena? Chodzi mi o te, które na stole nie włączą się np RD3-00 clarion czy RCD100-00 VDO. Samo podłączenie wyświetlacza tak jak w oplu lub renówce też nic nie daje. Mam np JCAE-EMF A+ (nie zaświeci na stole) i EMF A (wszystko świeci ale z radiem nie gada).
    Pewnie potrzebne będzie BSI ale jakie proponujecie kupić i czy to ma sens ekonomiczny?

1 5
  • #2 18 Kwi 2009 07:48
    daras984
    Poziom 22  

Radio chodzi normalne na stole trzeba tylko podłączyć wyświetlacz spróbuje dziś zrobić rozpiskę przewodów z mojego wyświetlacza

0
  • #3 18 Kwi 2009 13:57
    KrzychoB
    Poziom 16  

Obydwa w/w radia po podłączeniu wyświetlacza włączają Ci się na stole? Do PSA dysponuję tylko tymi wyświetlaczami co pisałem. Jak masz jakieś fotki, rozpiski to podziel się nimi.

0
  • #4 28 Lis 2010 00:53
    Werewolf
    Poziom 25  

Posiadasz rozpiskę podłączenia tego wyświetlacza ?

0
  • #6 08 Gru 2010 11:39
    djlj24
    Spec od car audio

Jeżeli to nowsze radio i nowszy wyświetlacz to zwróć uwagę, że sygnał do wyświetlacza dociera za pośrednictwem zegarów i tam osobną szyną doprowadzony jest sygnał z radia. Nie ma bezpośredniego połączenia radio - wyświetlacz.
    Ja miałem taki zestaw na stole i nic nie wymyśliłem - połączenie magistrali złącze Fakra - wyświetlacz nic nie dało.

0
  Szukaj w 5mln produktów