Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

bosch maxx wfl1200 -nie pobiera wody

m_misek 18 Apr 2009 14:57 2966 5
    m_misek
    Level 11  
    Witam. Mam ja pralke jak w temacie, z którą jest pewien problem
    mianowicie, pralka po wlaczeniu dowolnego programu nie pobiera wody - w programie testowycm elektrozawory sa sprawne, pobiera ladnie wode.
    Przy programie testowycm grzałki, tez nie pobiera wody, chociaz powinien.
    Grzalka jest dobra, czujnik temperatury takze. Dodatkowo przy tescie silnika jest w polowie dobrze, kreci raz w prawo raz w lewo, potem wlacza sie pompka i .. na tym sie konczy... silnik kreci ale powoli, a pompka pompuje.. i konca pompowania nie widac. Podobnie przy wirownaiu, pompuje... ale nie konczy...
    Elektronika wyglada na sprawna , nie ma nigdzie przepalen czy innych widocznych uszkodzeń.
    Juz nie mam pojecia co jej moze byc.. moze ktos jest mi wstanie pomoc czy tylko sklep AGD z nowymi pralkami ?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    jogi1966
    Level 19  
    a masz sprawną blokadę dzwiczek
    m_misek
    Level 11  
    tak, blokada drzwiczek jest sprawna.
    mrhari
    Moderator of Home appliances
    Zacznij od wyczyszczenia kubka hydrostatu. Zobacz tu:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1243975.html
    m_misek
    Level 11  
    hydrostat :
    w mojej pralce jest cos takiego jak tutaj :
    Moderated By mrhari:

Link do aukcji usunąłem. Regulamin 10.11

i generalnie nie ma sie co tam zabrudzic wezyk ktory do niego dochodzi rowniez czysty, wyjmowalem i czyscilem , przeplukany.. no jak nowka. jedyne co przyuważyłem to to ze jeden ze stykow ktory wychodzi juz z tego urzadzenia jest wogole nie aktywny, bez roznicy czy hydrostat jest pod cisnieniem czy nie, jeden z pinow, ten z brzegu pozostaje nieaktywny. Ale z drugiej strony, doszedlem do wnioosku ze skoro hydrostat nie dostaje cisnienia zeby sie przelaczyc powinien uaktywnic elektrozawory aby wode napusciły.. a tak nie jest. czy to wina hydrostatu ?
    mrhari
    Moderator of Home appliances
    Hydrostatu nie czyścimy. Należy wyczyścić to co jest na drugim końcu wężyka który jest podpięty do hydrostatu.