Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zapomniałem hasła sieciowego

robin_ol 18 Apr 2009 15:33 5540 7
    robin_ol
    Level 15  
    Witam
    Mam może trochę nie typową sprawę. Mam sieć bezprzewodową w domu zabezpieczona jest ona hasłem właśnie zapomniałem hasła. Mam podłączony 1 komputer, który loguje się automatycznie. Czy mogę skonfigurować sieć? System woła pendriwa i potem każe powkładać go do innych urządzeń w tym też do nowego komputera. Czy po takiej operacji nowy komputer zacznie działać w sieci bez podania hasła? Czy hasło można jakoś odzyskać?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    DjExit
    Level 23  
    Na komputerze na którym działa sieć odpal jakiś PassTool i odczytasz hasło dostępu do sieci. Innym sposobem podłącz sę do Access Pointa za pomocą skrętki i zaloguj na panel administracyjny, tam powinien być klucz do sieci czystym tekstem, a jak nie to po prostu zmień na inne.
    robin_ol
    Level 15  
    A może wie ktoś jakie to mogą być programy? sprawdzałem już 3 i żaden nie widzi hasła ukrytego opd xxxxxxx :)
    robin_ol
    Level 15  
    Dzięki za chęci ale to jeden z tych programów który nie dał rady.
    Filip_hh
    Level 11  
    Urzyj programu wzcook.exe dołączonego do pakietu airecrack dla windows. Otrzymasz w nim hasło w formie szestnastkowej, później wejdz na :
    http://pl.wikipedia.org/wiki/ASCII

i sobie je przetłumacz.
    robin_ol
    Level 15  
    Ściągłem airecrack ale nie mogę go uruchomić. Może mi ktoś powiedzieć jak go odpalić? Czy ściągłem coś nie tak? nie ma pliku exe