Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Predom Łucznik 451 - książka serwisowa

18 Kwi 2009 21:23 5850 5
  • Poziom 9  
    witam, mam problem z maszyną do szycia Predom Łucznik 451 , nie pracuje prawidłowo transporter do przesuwu materiału, wykonuje tylko ruch góra- dół, a nie ma ruchu posuwistego.Po zajrzeniu do środka wydaje mi się, że tak jakby zęby na trybie były trochę zjechane. i co dziwne przy kręceniu ręką koła pasowego tryb zaskakuje a przy włączeniu pedałem zębatka nie pracuje. Jeśli ktoś miałby serwisówkę w/w maszyny byłbym wdzięczny(żona mnie ściga, że nie może szyć)
    pozdrawiam Wojtek
  • Poziom 15  
    Oj to jest kłopot najlepiej będzie jak pożyczysz od kogoś taką maszynę i ustawisz tak jak ma być bo nie książki serwisowej do Predom Łucznik 451 tylko w serwisie byli uczeni jak trzeba wyregulować ! :D
  • Poziom 9  
    dzięki za info, już mam zrobiony, niestety nie obyło się bez fachowca. Diagnoza była prawidłowa , ale za dużo problemów z wyregulowaniem.:D
  • Poziom 15  
    I co byłą przyczyną zepsucia sie maszyny i ile zapłaciłeś za koszt usługi ? Jeśli masz aparat z kamerą to nagraj filmik kruciutki np 1min i wrzuć na www.youtube.pl Pozdrawiam.
  • Poziom 9  
    przyczyna prosta, zmęczenie materiału(plastik) część trybu się wyrobiła i transporter nie działał jak należy. Fachowiec już przy rozmowie telefonicznej powiedział co jest do wymiany, uprzedzając,że sama wymiana to nic - potem wyregulowanie całej maszyny stanowi problem.Cała impreza kosztowała mnie 80zł polskich , przy okazji małżonka ma teraz wyregulowaną maszynę. Przepraszam, ale nie mam jak przesłać filmiku, o który prosiłeś.
    pozdrawiam wojza
  • Poziom 15  
    Wystarczy że wyślesz mi przez gg pisz na 6049787 albo wrzuć na youtube naprawdę szybko się wrzuca :)