Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Whirpool ARG 981/3, sygnalizacja awarii

SQRZANY 18 Kwi 2009 22:44 3566 2
  • #1 18 Kwi 2009 22:44
    SQRZANY
    Poziom 1  

Witam,

od kilku dni moja lodówka chyba zaczyna się psuć. Zaczęło się od włączającego sie jakieś 2-3 razy na dobę sygnału dźwiękowego i migających lampek (+6 i +7) ustawiania temperatuy. Dawało się to wyłączyć przyciskiem z dzwonkiem i jakiś czas było ok. Dwa dni temu sytuacja się zmieniła, migają lampki +4 i +7, przy czym lodówka działa poprawnie, nie zauważyłem zmian w temperaturze chłodzenia, głośności działania. Chłodzenie włącza się i wyłącza regularnie.

Co może być przycztną problemu? Ile może kosztować naprawa?

Z góry dziękuję za pomoc.

M. [/tex][/GVideo]

0 2
  • #2 18 Paź 2010 14:47
    aka500
    Poziom 2  

Witam,
    nie chciałem zakładac nowego wątku, więc wykopuję niniejszy i ponawiam pytanie zadane wcześniej przez kolegę Sqrzanego, któremu niestety nikt nie pomógł...

Mam ten sam problem ze swoja lodówką, ten sam model ARG 981/3. Regularnie załącza się alarm dzwiękowy oraz migają kontrolki 6 i 7. Jest to szczególnie irytujące w nocy, ponieważ dźwięk mimo zamkniętych drzwi dociera skutecznie do uszu śpiącego (czyli mnie), wybudzając go z blogiego snu i zmuszając do lunatykowania do lodówki celem przyciśnięcia guzika...

Przypomina mi to sytuację z restartowaniem zegara w bunkrze w 'Lost' ;-)

Własnie dzwonilem do serwisu Whirlpoola, ale najblizszy termin na wizytę domową w godzinach ktore mi pasują mają 8 listopada :|

Ktoś może postawić jakąś diagnozę? Sama wymiana to nie problem dla mnie, część odpowiedzialną za awarię też pewnie można gdzies kupic. Pytanie tylko która to część?

2
  • #3 08 Lut 2012 19:41
    CHYCOK
    Poziom 10  

Witam . lodówka miga lampkami ale wyłacza się i mrozi . komputerek właczył ją w tryb awaryjny pracuje na czas nie wg, faktycznych temperatur występujących w lodówce Uszkodzony jest czujnik NTC parownika chłodziarki

3