Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

accord 2000r 2.0 v-tec...obroty faluja gdy pompuje hamulec

18 Kwi 2009 22:55 1792 7
  • Poziom 12  
    witam...czy to normalne ze gdy auto chodzi na jałowym i wcisne hamulec to obroty rosna???gdy nacisne z 5 razy pod rzad wtedy obroty zaczynaja rosnac tak do 1,5 tys i zaczynaja falowac az do momentu gdy przestane pompowac.tak ma byc??przewód podcisnienia z serva do kolektora jest dobry.napomkne ze te falowanie moze byc przez silniczek krokowy bo chyba sie kaszani ,raz faluje raz jest dobrze raz trzyma 1100 obrotów...
  • Poziom 26  
    Witaj, 1500obr to lekka przesada, u mnie jak samochód ma 700 - 800obr na ciepłym i kręcę kierownicą lub pompuje hamulec to obroty rosną o około 100 - 200obr/min.
  • Poziom 35  
    żaden silniczek krokowy.

Jeżeli skoki duże to może bć dziuła w serwie - membranka zdeflorowana.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    bartek_j napisał:
    żaden silniczek krokowy.

Jeżeli skoki duże to może bć dziuła w serwie - membranka zdeflorowana.

i to wsio w temacie
  • Poziom 12  
    ale tak mozna jezdzic czy nie zabardzo??a czy servo moze miec wpływ na obroty biegu jałowego???wogóle mam problem z obrotami w acordziku...jak spuszcam go z obrotów to te leca w dół tak na 500 po czym gwałtownie podskakuja na 1200 i albo sie utrzymuja albo leca gdzies w granice 800-i jest tak za kazdym razem gdy przygazuje...wie ktos co to jest-bo wszedzie szukałem i nic nie moge na ten temat znalesc...moze to bys krokowiec???
  • Poziom 36  
    A w jakim stanie jest filtr powietrza?
  • Poziom 12  
    filtr powietrza mam stozkowy,ale sprawdzałem terz na zwykłym nóweczce i jest to samo...
  • Poziom 15  
    miałem kiedyś cicic a obecnie posiadam accord i w obu autach jak wciskałem hamulec obroty rosły tak do ok 1000obr