Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen Jumpy ,Fiat Scudo licznik

18 Kwi 2009 23:32 4984 3
  • Poziom 16  
    Mam Citroena Jumpy z 2003 roku z uszkodzonym licznikiem licznik jest podłączony dwoma kostkami żółtą i niebieską ,mam jeszcze jeden licznik z samochodu z 1999roku ale ten ma pięć kostek i jest na linkę .
    Z linką sobie poradziłem wszystkie kontrolki mi działają mam tylko problem z podłączeniem zegara temperatury i wskaźnika paliwa .
    Czy ktoś może ma schemat tego starego licznika na pięć kostek ?
  • Poziom 39  
    Sygnal wskaznika poziomu paliwa jest na pinie 4 kostki 9 pinowej, sygnal temperatury silnika na pinie 10 kostki 10 pinowej, kontrolka alarmu temperatury w ukladzie chlodzenia silnika na pinie 1 kostki 9 pinowej a kontrolka niskiego poziomu plynu chlodzacego na pinie 8 kostki 9 pinowej.

Pozdrawiam
  • Poziom 16  
    Mam jeszcze jedno pytanko może ktoś wie .
    Otóż dorwałem licznik z obrotomierzem (wcześniej miałem zamiast obrotomierza zegar ) niestety po podłączeniu kostek pod licznik wszystko działa oprócz obrotomierza .
    Gdzie podłączony jest oryginalnie obrotomierz, licznik mam od Evansiona na dwie kostki ?
    Gdzie ewentualnie można podłączyć ?
  • Poziom 19  
    Witam wszystkich. Mam fiata scudo z 2002 roku i nie wiem co jest z wyświetlaczem kilometrów. Pierwszy raz po prostu wszystko znikło i juz więcej nic nie pokazał. Wymieniłem go na drugi z angielskiego auta. Pochodził trochę i przy wymianie akumulatora znowu ta sama historia znikło wszystko z wyświetlacza mil. Czy da sie to jakoś naprawić?? I czy przy okazji można coś tam zmienić żeby liczyło w kilometrach a nie w milach?? Licznik na dwie kości. Niebieska i żółta