Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dwa komputery - Wi-Fi Thomson TCW710

19 Apr 2009 21:17 5305 2
  • Level 17  
    Witam

1 Mam założony internet z wi-fi Thomson TCW710 z kablówki Vectra. Jest ok. na jednym komputerze. Jeśli załącze jeden komputer to jest internet a jak włącze drugi to już na drugim nie ma i odwrotnie - cały czas tylko "pobieranie adresu IP"
    Co zrobić aby chodziło na dwóch kompach?
    2 Jeszcze jedno pytanie. Próbowałem zmienić hasło dostępu do sieci - przez jakiś czas było aktywne nowe, później znowu wróciło na stare- o co chodzi?.
    3 Ostatnie pytanie - jak działa reset? Pierwszy raz resetowałem wyczyściło się wszystko. Za drugim razem nazwa została, hasło - czy coś jest nie tak czy ja coś mieszam?

bogsie
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 36  
    1. Który masz wykupiony abonament w Vectra ?
    2. Nie do końca rozumiem. Chodzi o zabezpieczenie WiFi np klucz WPA ?
    3. Rozumiem, że chodzi o reset na routerze. Zazwyczaj ma on kilka różnych alternatywnych działań, które skutkują różny sposób w zależności od długości przytrzymania przycisku. Musisz zajrzeć do instrukcji :P http://www.thomson.net/SiteCollectionDocuments/Products/User%20guides/Cable/modems%20and%20gateways/EMEA/userguide_tcw710_en_092007.pdf
  • Level 17  
    Witaj.
    Dziękuję za odzew.
    1. Mam pakiet platyna + internet rodzinny ale skorzystałem z promocji i wpadłem piętro wyżej czyli dla aktywnych - wg Vectry można obsłużyć max komputery:
    http://www.vectra.pl/dla-rodziny,2,1,3.html
    2. Co do hasła to chodzi mi o hasło które trzeba podać przy połączeniu z wi-fi (klucz)
    3. Z tym resetem to by się zgadzało - faktycznie zależy od długości przyciskania.

Pozdrawiam