Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dobry zestaw 2-drożny? GDM 14-150-8-SCX i GDWK 10-200-8-PJ?

19 Apr 2009 23:53 1878 7
  • Level 13  
    Witam,
    kończę budowę wzmacniacza na LM'ach i teraz przyszła pora na jakieś kolumienki.
    Wybór padł na STX'a, bo są w miarę dobre i dość niedrogie :D
    Teraz moje pytanie do specjalistów i niespecjalistów: czy dobre będzie połączenie GDM 14-150-8-SCX i GDWK 10-200-8-PJ.
    do tego znaleziona na necie zwrotka:
    Dobry zestaw 2-drożny? GDM 14-150-8-SCX i GDWK 10-200-8-PJ?
    Oczywiście wyciął bym sekcje dla niskotonowego.
    Uzupełnieniem dla kolumn będzie sub na Tonsil'u GDN 30/80.
    Co o tym myślicie?
    Pozdrawiam
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • User removed account  
  • Helpful post
    Level 30  
    Tak zrobić nie możesz, poprostu zapomnij, ten GDM 14-150-8-SCX to sredniotonowy głośnik i pomysł żeby zapakować go jako midwoower w 2 way jest zły i na tym pozostań. Jak będziesz miał suba i chcesz tanie a dobre 2 way na stxach to proponuje GDN 14-100-8scx plus gdwk pj - schemat zwrotnicy z pomiarów znajdziesz na innym forum.
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Popieram zdanie przedmówcy, poza tym stx robi kolumny efektowe na głośnikach GDM, co jest według mnie totalnym nieporozumieniem. W grę wchodzi jeszcze zestaw na ARN 150 + visaton sc10n. Schemat zwrotnicy jest również dostępny.
  • Level 13  
    OK, dzięki wam :)
    Ten GDN jest o 9zł tańszy czyli 18zł mniej na całości co mi się strasznie podoba :)
    Pozdrawiam :D
  • Helpful post
    Level 38  
    Ta konstrukcja jest bardzo popularna, choćby pare dni temu w dziale gotowych konstrukcji tu na elektrodzie została zaprezentowana kolejna https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1287513.html , proponuje przejrzeć ta i inne, może dowiesz sie czegoś co ci pomoże w budowie twojego zestawu 2-droznego :)
  • Level 13  
    Dzięki za wszystko.
    Odpowiedź dostałem więc temat zamykam :D