Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zdalne sterowanie Centralnym Zamkiem.

mich4l05 20 Kwi 2009 08:44 2596 4
  • #1 20 Kwi 2009 08:44
    mich4l05
    Poziom 2  

Witam.

W sobotę zamontowałem w końcu centralny zamek do mojego polo 6N. Teraz chciałbym zamontować zdalne sterowanie z pilota. Dostałem od znajomego autoalarm firmy Apollo(za przysłowiową flaszkę;-)) który posiada właśnie sterowanie centralnym zamkiem i teraz mam pytanie:

Czy mogę podłączyć Alarm w ten sposób, żeby mi służył tylko do zamykania drzwi, czyli bez wpinania się w kierunki, podłączania pod czujniki drzwi, bez podłączania syreny itp.?

Po prostu chcę wykorzystać pilot i funkcję zamykania drzwi nic więcej.

Czy może lepiej kupić sterownik na allegro i nie montować alarmu?

Z góry dziękuję za odpowiedź:-)

Pozdrawiam.

0 4
  • Pomocny post
    #2 20 Kwi 2009 10:54
    Ireneo
    Poziom 40  

kierunki się przydaja,widać że włączył.Możesz tak podłączyć tylko linie drzwi musisz podłączyć pod impuls otwierania aby ponownie się nie zamykał,chyba ze ten alarm tego nie ma lub ewentualnie jest w opcji wyprogramowanie ponownego uzbrajania.

0
  • #3 20 Kwi 2009 13:10
    mich4l05
    Poziom 2  

Autouzbrajanie można wyłączyć<yes>

A mam jeszcze jedno pytanie, czy jak nie podłącze czujników drzwi, to jeśli zamknę samochód z pilota, co jednocześnie będzie się wiązało z włączeniem alarmu, to czy wtedy gdy nie będzie podłączonych czujników alarm będzie myślał że drzwi są otwarte i będzie wył??

1
  • #4 20 Kwi 2009 18:32
    Ireneo
    Poziom 40  

jeżeli nie sa podłączone dzrwi to alarm nie będzie wył gdyż nie bedzie wiedział że sa otwarte.Potrzebna tam jest masa aby widział otwarte drzwi

0
  • #5 22 Kwi 2009 08:06
    mich4l05
    Poziom 2  

Ok. wszystko podłączyłem.

Podpiąłem się pod kierunki, drzwi, stacyjkę. Nie było z tym jednak tak dużo roboty:-))

Dzięki za pomoc.

Temat zamknięty.

0